Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg vannak olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan férfiak, akikkel egyszerűen nem lehet együtt élni normális házasságban? Miben nyilvánul meg, ha valaki ilyen típus?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak.
2015. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak :)

Nőkben is van.


Akik önzőek, alkalmazkodásra képtelenek, basáskodnak, képtelen maguk után rendet rakni, képtelen 1 emberrel élni, állandóan csavarognak.

2015. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, vannak.pl.egoista, nem viselkedik férfiként, határozatlan,nem tiszteli a családját,nem érdekli,hogy aki él mellette boldog vagy szenved, megfelelési kényszerbe teszi a feleségét,kiszolgáltatott helyzetet biztosit,hibáit nem vállalja fel, hárit stb.
2015. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
És tegyük hozzá ,ők is mindig megtalálják a párjukat akik ezt eltűrik nekik, mert nincs önbecsülésük, vagy azt képzelik ,hogy ők majd megváltoztatja a férfit. Vagy a születendő szerencsétlen gyerek majd megváltoztatja...
2015. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 90%-a olyan.
2015. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl abban h 0-24-ben kockul és harci játékokat játszik.

Írtja az ellenséget, autózik...


Akár 1 gyerek.

2015. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az exem például egész nap játszott, ha tehette. De kismillió dolog van, ami miatt ilyen lehet egy férfi.


Úgy lehet a legegyszerűbben kiszűrni, hogy ha egyszer is megfordul a fejedben a következő gondolat: "Tökéletes férj lenne, HA..." és itt lehet bármi, ha kevesebbet játszana, ha nem lenne ilyen rendetlen, ha kevesebbet lógna a haverokkal, ha nem inna annyit, ha nem csüngene állandóan az anyján, ésatöbbi, na akkor ő ilyen típus.

2015. jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aztán a "tökéletes" keresésében szépen megöregszik az ember és már bárakárki jó lenne,aki cseppet szebb az ördögnél ,de azok is már mind foglaltak.
2015. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na és? Ez felfogás kérdése. Nem a 18. században élünk, hogy kötelező legyen házasodni.

Persze rengeteg társfüggő van, aki inkább megalkuszik, mert fél az egyedülléttől, de előfordulhat olyan is, hogy valaki inkább él egyedül, mint egy rossz házasságban. Én például így vagyok, több hosszú rossz kapcsolat után jutottam arra, hogy nem éri meg. És lőn, amikor elkezdtem megfogalmazni az elvárásaim, máris könnyű volt megfelelő társat találni.

2015. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: Senki nem azt mondta, hogy a tökéleteset keresi. Én sem vagyok az, de aki nem képes semmilyen kompromisszumra, alkalmazkodásra, az nem kell. Akkor jobb egyedül. Csak szexre nem tartok pasit, mert arra minden napra találnék jelentkezőt.
2015. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!