Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnátok ezen kedves...

Kiakadnátok ezen kedves hölgyek? Jogosan van kiakadva?

Figyelt kérdés
Soha nem csináltam ilyet,de pár órára el akarta tűnni és egyedül lenni,hogy senkinek nem szólok.A páromnak sem szóltam,egészen este 6-tól este 8-ig nem vettem fel neki a telefont.Teljesen kiakadt és hogy agyon idegeskedte magát,majd persze meggyanúsított,hogy biztos megcsaltam.Soha nem csináltam amúgy ilyet,de most szükségem volt egy kis egyedüllétre.Igazából úgy volt,hogy amikor elsőre üzent azt nem vettem észre.Majd hívott mégegyszer pár óra múlva,de akkor már mentem hazafele,gondoltam mindjárt hazaérek,így már nem akartam felhívni.Meggyanúsított hogy tuti nőnél voltam,én aki soha nem adott ilyenre okot,soha nem csalta meg,mindig jelentkeztem ha valami van.Most ez elmaradt.Ennyire nem fér bele?
2015. jan. 23. 07:36
1 2 3 4
 1/36 Költőnő? ***** válasza:
97%
hát két óra azért még nem a világ. Mondjuk én nem féltékeny lennék, hanem aggódnék inkább.
2015. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
49%

Én is rettentően kiakadnék, mert ez így ilyen formában nem fér bele. Akármit gondolhat, hogy mi történt veled, baleset vagy bármi.

De mivel épségben mentél haza, így csak megcsalásra gondolhat.

Ez nem volt komoly érett ember módjára való viselkedés.

Természetesen lehetsz egyedül, ha szeretnél néha, de azt úgy oldd meg, hogy szólsz a párodnak, hogy most egy kicsi magányra van szükséged és elmész sétálni egyet.

És azt is tedd hozzá, hogy nem vele van bajod és nem tőle menekülsz, hiszen a nők képesek kombinálni. Tudom, hiszen én is nő vagyok.

Szóval, jelezd neki, hogy elmész!

2015. jan. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Soha nem csináltam ilyet egyébként,az évek alatt ez volt az első eset.Ha valami van,az az első hogy neki szólok.Most ez miért nem fér bele?Ezért ennyire ki kell akadni?

Neki nem az volt az első hogy jaj valami bajom van,hanem hogy tuti nőnél voltam.Ezt ő is tudja,hogy soha nem tudnám megcsalni.Soha nem csaltam meg senkit.

2015. jan. 23. 07:46
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Az érthető hogy magányra vagytal. De hogy nem veszed fel a telefont az nem. Az nalam is kiuti a biztosítékot.
2015. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak a bizalom számít, ahhoz nem volt joga, hogy meg gyanúsítson azzal hogy megcsaltad, de a többi az érthető.
2015. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

ma 07:50


Engem az bántott,hogy nem az volt a baja,hogy mivan velem,hanem az,hogy biztos megcsaltam.Engem ez zavart.Mert soha nem adtam neki arra okot,hogy ilyet feltételezzen rólam.Ráadásul szerintem ezt ő tudja a legjobban,hogy nem volnék rá képes.

2015. jan. 23. 07:54
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan, ennyire nehéz lett volna szólni neki?
2015. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%

Leírom mi játszódhatott le a fejében:

Hm, nincs itthon még. Írok neki.

Nem válaszol. Lehet történt valami.

Basszus, hol lehet? Mindig szól ha közbejön valami.

Hívom, nem veszi fel. *PÁNIK*


Én is kiakadnék, ha a férjem csak így eltűnne.

Miért volt szükséged arra, hogy úgy legyél egyedül, hogy nem szólsz senkinek?

2015. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Költőnő? ***** válasza:
93%
mondjuk szólni kell sztem is mert akkor nem aggódik az ember.
2015. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%

Eddig az esetig azt se nézte ki belőled, hogy csak úgy ukkmukkfukk eltűnj.

Ez is egyfajta bizalomvesztés.

És bizony ilyenkor a nők agyában elkezdenek kattogni a fogaskerekek, hogy mi az amit még nem néz ki belőled, és mi van ha téved.

2015. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!