Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek bunkó voltam, ti...

Szerintek bunkó voltam, ti kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:


Anyós eljött hozzánk látogatóba.

Na már most, tudni kell, hogy amíg nem volt munkám, (5 éve), addig az élettársammal ott laktunk náluk, de nem volt meg köztünk az összhang, így amint adott volt a lehetőség, elköltöztünk.

Szülinapom volt, és egy üveg bort hozott nekem ajándékba.

Tudja, hogy nem szeretem a bort, de ő azzal védekezett, hogy ez egy "minőségi magyar bor" matricával ellátott 3 ezer forintos bor.

Nem akartam megbántani, így azt mondtam neki, "majd kólával megiszom!" mire a fiára nézett, és megrázta a fejét, hogy hogy lehetek ilyen rosszindulatú. Én meg csak lestem.

Párom szerint igaza volt, mert minőségi száraz bort nem szoktak kólával inni. ..



2014. júl. 5. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
40%

Ne haragudj de kólával inni minőségi bort?

Mintha az igazi évekig érlelt viszkit vizeznénk .

2014. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, de szerintem azzal iszom, amivel akarom :)


Amúgy meg ajándék volt, tehát ha Piroska szörpel higítva szeretném inni, akkor úgy iszom... nem értem, hogy min akadt ki... egyszerűen nem tudom magában meginni a bort, pláne nem a szárazat, és ezt ő is tudja nagyon jól... 6 éve ismer

2014. júl. 5. 20:14
 3/77 anonim ***** válasza:
29%
Párodnak van igaza, proli dolog minőségi bort kólával inni, ráadásul még hangoztatod is... Bunkó voltál.
2014. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem eleve bunkóság piát adni olyannak, aki nem szereti. Aki nem szereti a bort, a minőségi ízét sem találja finomnak.

Engem is kínálgatnak folyton, nekem őszintén egyszar az összes.

Akkor inkább anyós adott volna egy doboz pralinét, vagy vásárlási utalványt, mert akkor nem "vész kárba" a 3000 forintja.

2014. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
54%

Igen, igen, minőségi bort kólával pancsolni, egy égbekiáltó bűn. A te feladatod lett volna elfogadni, megköszönni és a későbbiekben úgy tenni vele, ahogy jónak látod.

Azt hiszem, ez a viszolygás a korábbi kapcsolataitok utózengése volt.

2014. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
29%

Ez bunkó beszólás volt tőled és ezt te is tudod szerintem.

Ahelyett hogy felraktad volna a polc tetejére porosodni a bort.Biztos találtok rá alkalmat amikor meg kell nyitni!

Igaz anyósod sem egyszerű de itt csak civakodás megy oda vissza :)

2014. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
46%

Már nem azért de itt ennyi sztereotip álember van?

Én nem tudom mivel illik a bort inni,mivel anti alkoholista családból származom.De ő nyilván tudta mivel égethet téged...és magát álságosan fényezheti.

2014. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
77%
Én például soha nem ihatok bort, mert a bor savjától gyomrom bevérzik, és 1 hét kórház a végeredménye. De ennek ellenére anyósom mindig bort vesz nekem ajándékba. Nem teszek megjegyzést. Boldogan megköszönöm, és elteszem a szekrénybe. Később mindig van lehetőség másokat megkínálni vele, vagy akár egy ünnepi ebédnél anyósomat megkínálni.. Már rég letettünk arról, hogy elmagyarázzuk, hogy a gyomrom nem bírja, de vitázni nem akarunk, így jön a mosoly. Végül is nem rossz ajándék, mert mindig elfogy.
2014. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a bort, de jobb fajta kólával megiszom, és ajándékot meg nem illik visszautasítani....

Ő tudja, hogy kólával megiszom, ezért mondtam előtte.. ezen miért kell kiakadni

2014. júl. 5. 20:28
 10/77 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nincs anyósom, de hihetetlen, hogy az öregek ennyire buták.
2014. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!