Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaltak már meg a szemed...

Csaltak már meg a szemed láttára? Mi lenne a reakciód?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Épp a hétvégén kaptam rajta a páromat,hogy discóban a pultnál (nekem ment oda italért) épp fűzi egy csaj fejét.Úgy fejbe b asztam hogy lefejelte a bárpultot!
2015. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első :-D
2015. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

de az nem megcsalás ha nem fekszik le vele


[link]

2015. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

En az ekson utan kaptam oket rajta, a dagadt exe elokerult es az akkori parom csodak csodaja eltunt, telefont nem vette fel, ajtot nem nyitotta ki...Egyszer az anyja engedett be (otthon lakott a srac), en meg bementem a szobajaban...Az a rohadt k..rva az agyon ult, a csavo pedig allt elotte es diskuraltak. Ott kapott a srac egy fraszt, a balnat mar nem volt erom megutni olyannyira kikeszultem, igy leleptem.

voltam akkora marha hogy visszafogadtam, kesobb vege lett, gondolom azok azota is kupakolnak....:D

2015. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Nekem egy komolytalan, friss kapcsolat volt kialakulóban és imádtam barátként is a fiút, de ha sokat ivott, akkor elindult haza valakivel. Összejöttünk, mindig együtt mentünk haza 2 hónapja, meg is beszéltük, hogy ez addig megy így, ameddig mindenkinek jó és egyszer pont én "itattam", hogy fáradjon el a barátai mellől és induljunk már végre és ameddig beszélgettem a barátaimmal, ő elindult haza VALAKI MÁSSAL! Írtam neki egy üzenetet, hogy aznaptól csak barátság, így is lett. Ő is büszke volt, én is, tartottuk magunkat, de én nagyon nagyon sajnáltam, hogy nem tartott ki mellettem. Nem tinik voltunk, csak így, társaságban ismertük meg egymást és mielőtt normálisan elmélyedt volna az egész, bedobtam a törölközőt, mert idő előtt "megcsalt".
2015. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Aha, egyszer, igen régen arra mentem haza, hogy egy másik úriember tartózkodik a szobában... így aztán három személyre főztem meg a reggeli kávét:)))
2015. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
azt nem ertem mi a fomat lehet lepontozni egy ilyen valaszon? Szomorodjon meg aki pontozgat :)
2015. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Középsulis banketten. Osztálytársak voltunk az első pasimmal, nagy szerelem, még nagyobb szerelmi drámák. :D Kimentem a teremből, hát a ház mellett nem azt látom, hogy egymást nyalják egy harmadik osztálytársunkkal (lány) ?! Voltam olyan h*lye, hogy utána még én kísértem haza magunkhoz, és ott alhatott. Végül nem ez miatt szakítottunk,d e közrejátszott.
2015. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!