Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti férfiak, akik...

30 feletti férfiak, akik megcsalják/csalták már meg a feleségüket, ti miért csináltátok? Mi volt nálatok a motiváció?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 18:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
A szex.
2014. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
47 éves pasi velem csalta az asszonyt. Azt mondta, hogy a felesége kövér, igénytelen (szőrös), plusz a szex katasztrofálisan rossz vele. Immel-ámmal, néha művelte az orális szexet, de olyan kelletlenül, hogy a pasi farka lelankadt a szájában!
2014. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Második, nem értem, minek vette egyeltalán el a feleségét, ha ilyennek látta és ilyeneket mondott róla? Vagy fiatalon még jó volt neki?
2014. márc. 17. 18:40
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kettes, azért remélem mikor majd téged csal meg az urad és ugyanezeket az indokokat hozza fel okként, mikor lebukik, akkor örömmel megbocsájtasz majd neki :-)
2014. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Vannak férfiak,akik elveszitik az eszüket,azért csalnak.Vannak férfiak,akik nem szórakozták ki magukat igazán,kiváncsiságból.Vannak férfiak,akik tévedésbõl csalnak, és térdenállva kérnek bocsánatot!Vannak férfiak,akik bizonyitani akarnak maguknak!stb.
2014. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
46%

#2

a kb.25 evi hazassag es nehany gyerek utan utan mindenki elete,kinezese "megvalltozik"


Te valoszinu, hogy nem fogsz valltozni, maradsz ami vagy, egy.....

2014. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
*változni
2014. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Azért kérek mindenkit, hogy ne veszekedjen, nem azért írtam ki a kérdést és ha kommentelni szeretne a témához szóljon hozzá! 2-es csak a kérdésre válaszolt.
2014. márc. 17. 18:53
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

2. vagyok

Látom, le lettem pontozva, pedig csak válaszoltam.. Ez nem rólam szól elsősorban, nem ez volt a kérdés!

Nos nem tudom milyen volt amikor elvette, nem is érdekel. Már évek óta csalja a feleségét, csak nem tud tőle lelépni, mert anyagilag erősen függ a nejétől. Én szingli vagyok, (elváltam a férjemtől, mi sosem csaltuk meg egymást, nem ez volt az ok), és nem akarom elvenni a párjától!

2014. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarod elvenni, de azért odatetted neki magad, már bocsánat.
2014. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!