Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik voltak azok a mondatok...

Mik voltak azok a mondatok amikkel megbántott a párod? Mi volt a reakciód rá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 15:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Te egy gumicsizmás paraszt vagy.


Reakcióm az volt, hogy magamba zuhantam. Nagyon rosszul eset és ezt mind azért monda, mert mondtam neki, hogy ne vegyen nekem ékszert inkább költse magára. (mind ketten tanulók voltunk)

2012. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

1. "Végülis te erőltetted"-ezt arra értette, hogy az elején inkább én forszíroztam, hogy próbáljuk meg együtt

2. Kölcsönadott cuccra ezt mondta: "Ha majd szakítunk, visszaadod, most nálad maradhat"


Hogy mit szóltam? Semmit, mert szerelmes voltam. Ma meg már bánom, hogy nem vágtam ki az első beszólásánál.

2012. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem fél éves volt a gyerekünk,amikor nagyon kibuktam. Fél év nem alvás,egész napos készenlét után kicsit besokaltam. (Ehhez tudni kell,hogy én világ életemben sokat aludtam,az én átlag alvás időm 10 óra.)

Nem hisztiztem vagy ilyesmi,csak szóba hoztam,hogy fáradt vagyok,nem hittem,hogy ez ilyen nehéz. Erre az én drága párom benyögte,hogy nem érti,mi bajom,mikor egész nap otthon vagyok,azt csinálok,amit akarok. Erre az volt a válaszom,hogy a hétvégén hazamentem anyukámékhoz,ott is aludtam,addig a férjemre bíztam a gyereket. Ezt úgy kell elképzelni,hogy este fürdés után elmentem anyukámékhoz és reggel már mentem is haza. Attól kezdve nem szólt egy szót se,sőt,ott segített,ahol tudott. :)

2012. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a kicsi pár hetes volt és úgy éjfél előtt újra felsírt, hogy cici-idő. Én hullára voltam merülve, de csak annyi hagyta el a számat, hogy: ááááá, erre a férjem rámmordult, hogy: "Veszek inkább tápszert és akkor nem kellesz!" Ez azóta is fáj.
2012. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%

Ő:"Vastag a combod..." Én: "Nem vastag, csak az anorexiás exeidéhez viszonyítva" (170cm vagyok 53kg,szóval..)

Ő: "Olyan vagy, mint anyád" Én: "Kellemetlen.Mint az,hogy Te meg apádra ütöttél" ( Nem éppen mintaszülő egyik sem)

Ma már azért sokszorosan meggondolja, hogy beszóljon-e ;) De ezt a két incidenst is nagyon bánja, úgyhogy béke van :))

2012. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Azzal bántott meg a legjobban hogy azt mondta én csak a pénzért vagy vele (mondta ezt a minimálbéres fizetésével és a két hitelével, mikor tudta jól hogy "gazdagabb" a családom, mint az övé) ezután már csak a tüzre tett mikor szerinte őt a barátaim és a szüleim is utálták...
2012. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Ő megerősödött én meg elgyengültem, nem keresek elég pénzt, nem akarok dolgozni.

Az a helyzet, hogy elvette az önbizalmamat, aztán csodálkozott, hogy kihívásokkal teli munkát nem mertem elválallni. Az utolsó hazugság volt, sohasem voltam lusta.

Szerintem szemét megjegyzései voltak.

2012. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
" Ha nem szeretnélek, már rég nem lennék itt" nálunk lakunk és az egyetlen zavaró tényező, hogy a nagyapám cseppet alkoholista és kötöszködik, rajta KÍVÜL mindenkivel és szegénynek ezt kell hallgatnia. Felmerül a kérdés hogy akkor minek költözött hozzánk: mert az anyja 19 évesen tiltotta hogy elmenjen otthonról, azt főleg hogy hozzám jöjjön, mert az apjának dugiba kellett cigiznie nehogy anyu megtudja mert akkor világraszóló balhé volt és azt is unta hogy a nagymamája főzött rájuk 7 napból 4-et de a nagyi volt a 8 színű banya ha nem érett egyet vele valamiben és persze mindezt minden érintett háta mögött plusz elege lett hogy nem intézhetett el magának semmilyen ügyet egyedül( bankszámlanyitás, postára menés stb..) mert ő úgyis túl hülye hozzá. (20 évesen tanítottam meg neki hogy a borítékon hova kerül az aki feladja a levelet és hova kerül az aki kapja...) ilyen háttér után rosszul esett hogy ezt a mondatot hangoztatta hisz ahhoz képest arany élete van nálunk mert nagyrészt ki van nyalva a feneke.
2012. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
És van akinek szakítás lett a vége?Ilyen mondatok után?
2012. febr. 28. 15:52
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

A gumicsizmás paraszt vagyok


És mi akkor szakítottunk, mikor azt mondta, hogy


Én még kipróbálni más lányokat te meg addig várj rám és ha kiéltem magam akkor újra összejövünk és együtt fogunk élni.


Magamba pedig gondoltam, hogy anyádat. Elég szarul eset ez is, hogy ennyire hülyének néz.

2012. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!