Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a férjem. Borzalmasan...

Meghalt a férjem. Borzalmasan hiányzik! Hol beszélhetnék más özvegyekkel?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan dolgozhatnám fel, nagyon-nagyon rosszul vagyok, nyugtatókon élek, de van egy 5 éves lányom, érte élnem kell... :'( DE HOGYAN?

Azt gondoltam, hátha hasonszőrűekkel beszélve talán könnyebb lenne...

Van valami fórum esetleg?


2015. jan. 24. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiszem, ha beszélsz róla, akkor úgy könnyebb lesz. Ha segíthetek, akkor írj rám nyugodtan (nem vagyok özvegy)
2015. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha leírtad volna,merre fele laksz,lehet,aláltam volna neked valami özvegyes beszélgető csoportot,szerintem van hasonló itthon is.Mindenféleképp keress fel egy szociális munkást a környékről,ő biztos tudna segíteni.Amúgy részvétem.:(
2015. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem ! Borzasztó ez .. Gondolom fiatal volt :( Bár szerencsére nem vagyok özvegy , ha beszélgetni akarsz róla .. Irj nyugodtan ! 33/N
2015. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább beszéld ki magadból, a nyugtatókat dobd ki! Nem vicc, függővé válhatsz, és a kislányodnak szüksége van rád! Gondolj arra, a férjed is ezt szeretné. Nincs testvéred, szüleid, vagy egy jó barátnő a közeledben, aki segíteni tudna?
2015. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Váratlanul ment el vagy esetleg volt időd felkészülni rá?
2015. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Autóbalesetben 38 éves volt.
2015. jan. 25. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nagyon sajnálom! Nehéz lehet Neked!
2015. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!