Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Végre rájöttem mi a probléma...

Végre rájöttem mi a probléma velem: asperger szindrómám van. Beszéljek erről a szüleimmel, nem igazán merek, mert majd azt mondják csak beképzelem? Kivel beszélhetnék erről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 22:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Keres fel egy orvost. Azt, hogy te most ezt ki googleztad az semmit nem jelent.
2012. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Előbb egy orvosnak kellene megállapítania, nem gondolod?
2012. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk egy erre szakosodó orvossal kéne beszélned,mert az asperes szindróma az egyik olyan betegség amit még egy szakképzett orvos is nehezen tud megállapítani. Az orvosnak is sok vizsgálatra,és megfigyelésre van szüksége amikor egy betegről kijelenti,hogy asperes szindrómás.
2012. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem fogadnám el, ha azom is van. Csupán arról, hogy nem értettem, hogy egyes dolgokban miért vagyok annyira más, aztán tanulmányoztam a dolgot. Végül itt lyukadtam ki, és később egy ember rá is mutatott, hogy ez lehet a baj.
2012. júl. 29. 23:05
 5/32 anonim ***** válasza:

Írnál róla bővebben, hogy miből következtettél erre?

Hány éves vagy?

2012. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 sippara ***** válasza:
86%
Szakorvos. Az, hogy nem "tudsz" (azért idézőjelben, mert nagyon sokszor később - vizsgálatok alatt - kiderül, hogy az illetőnek köze sincs a betegséghez, csak "különleges" akar lenni... ami valamilyen szinten TÉNYLEG betegség, de semmiképpen sem asperger) beilleszkedni, a neten talált "tutibiztos" infók alapján bizonyos tünetek illenek rád, és egy ismerősöd azt mondta, ez lehet a bajod, még nem jelenti azt, hogy aspergeres vagy. Még egyszer: szakorvos.
2012. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Szerintem elmegyek szakorvoshoz, ert k
2012. júl. 29. 23:20
 8/32 anonim ***** válasza:
Erre már én is gondoltam. Mármint, hogy nekem is ez van. Meg borderlin-ra is. Jól megvagyok vele, bármi is ez. :)
2012. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy csak INFJ vagy. MBTI teszt.
2012. júl. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

Manapság divat lett az Asperger... pedig nem annyira "poén". Azt ugye tudod, hogy Asperger szindróma az autizmust jelent? Így is tetszik? Autista vagy?

Nos, ha úgy gondolod, hogy nem 1-2 tünet illik rád, akkor fordulj pszichiáterhez diagnózisért.

De ha esetleg leírod privátban a tüneteidet, jó eséllyel meg tudom állapítani, hogy mennyire igaz ez a "gyanú"...

Nem egy aspit ismerek, egyet egészen közelről.

2012. júl. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!