Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem hogy hazudik a párom?

Jól érzem hogy hazudik a párom?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő, megpróbálom azt a legértelmesebben felvázolni.


Páromnak és nekem közös bankszámlánk van. Arra megy a fizetésünk, és a megtakarított pénzünk is azon van.

Szerintem ő nem tudta, de néha én fel megyek a netbankra és nézelődök. Volt rajta x összeg, aztán látom hogy hiányzik róla 60 ezer forint.

2 részletben lett le véve, 2szer 30 ezer.

Meg kérdeztem hová lett???? Mindent közlünk egymással, én főleg és elvárom ezt én is.

Válaszolta hogy csak úgy levette hogy legyen nála, semmi nem extra dologra nem kell.

Aztán amikor kértem fizessen be valamit nem tudja mer adott kölcsön valakinek 15 ezret, másnak tartozott 15 ezerrel és azt is kifizette (amiről én azt hittem hogy már január 3án rendezte).

Kértem tőle pénzt nem adott, azt mondta hogy a pénztárcája bent maradt a meló helyen, ő is észrevette mert ment volna boltba. Ma reggel egy üzenetet kapok, hogy igen a pénztárca bent maradt a szekrénybe, amit viszont rosszul (mellé) zárt be, az a kis lakatos szekrényke, tudjátok biztosan.

Ellopták a pénzt, a személyigazolvány a pénztárcát mindent meghagytak csak a pénzt lopták el.

Nem tudom hogy már én vagyok paranoiás vagy tényleg hazugság szaga van a dolognak....???!!!


2015. jan. 26. 15:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A párom a férfi és 27 éves.
2015. jan. 26. 15:25
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Na ez már ne is haragudj világos mint a nap.


Én két dologra gondolnék:


1.: Nőre költi vagy olyan dologra amit titkolni akar előlem mindenképpen.


2. : Engem akar meglepni valamivel, viszont ha közös bankszámla van csak így tudta megoldani.

2015. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem elköltötte vmi baromságra amit nem akart elmondani neked,lehet qrvára költötte,hm?
2015. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
itt bizony bajság van
2015. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vagy vagy. Várj még és kiderül idővel Úgyis.
2015. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Annyira hihetelen, hogy akár igaz is lehet.Ha viszont ismétlődik, az baj.
2015. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Elk.rvázta.
2015. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj türelmesen és figyelj. A legjobb, ha közben meg sem említed a dolgot.


Az én párom így bukott le, hogy egy barátjának adogatott kölcsönt a "régi idők" emlékére (mindketten szegény családban születtek és sokat tervezgettek, hogy mi lesz, ha pénzük lesz). A barátja persze semmit nem fizetett vissza, de bűntudat keltésben és mártírkodásban fantasztikus volt.

A végén szabályosan választás elé kellett állítanom a páromat, hogy válasszon a barátja és a családja között. Szerencsére a barátja néhány hónap próbálkozás után lelépett, a páromat mindenféle utolsó szemétnek elhordva a közös ismerősöknek.

Azóta külön bankszámlánk van és a megtakarítást is én kezelem, mert megbánás ide vagy oda, már nem töretlen a bizalmam és a gyerekek miatt már nem szeretnék kockáztatni, ha esetleg megint feltűnik egy régi barát.

2015. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

Biztos valami humbug van a háttérben, de nem amiatt mert levett 30 ezret hanem amiatt ahogy előadja.


Ugyanakkor nem fér a fejembe hogy képesek az emberek közös bankszámlán élni. Én rendesen felkapnám a fost, hogy miután abból a pénzből ami megmarad a lakhatás/egyéb rámeső részének kifizetése után, levennék 30 ezer forintot és nekiállna valaki emiatt pattogni.


28/F

2015. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2-essel értek egyet.
2015. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!