Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis ki hazudik? Az ex...

Most mégis ki hazudik? Az ex vagy a párom? Elég bonyolult.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ez az előzmény. Szombaton történt, hogy párom belépve maradt facen, mikor leültem gépezni. Látom, kapott új üzit, mondta, megnézhetem. Az ex volt. Azt írta, hogy ő komolyan gondolta, de a párom úgy látszik nem. A párom válasza az volt, hogy nálunk van, mire az ex meglepődött, hogy mi együtt vagyunk, és ezért keresi hiába? Páromat választás elé állítottam, vagy felhívja a nőt, vagy mehet azonnal, amerre lát. Nagy huzavona árán belement, a húgom volt ott vele a telefonbeszélgetés alatt, én nem lehettem ott. Mert négyszemközt akart vele beszélni. A húgom azt mondta, hogy nem tűnt gyanúsnak, semmi, amit a párom mondott, viszont csak tagadott végig. Azóta az ex elküldött minket a francba, illetve engem szapul. A párom nem véd meg egyáltalán vele szemben, kifejezetten megtiltotta, hogy írjak a nőnek. A válasza minden kérdésemre ezzel kapcsolatban: Nem tudom. Nem értem.

Az ex állítása: Újra akarták kezdeni a párommal, mivel nem volt együtt velem. Ezért írt neki gyakran ilyen üzeneteket.

A párom állítása: Ő nem tudja, mit érthetett félre a nő. Fogalma sincs, miért kezdte el az írogatást. Illetve az se világos neki, mire írta azt a nő, hogy ő komolyan gondolja, de a párom nem.


Ti kinek hinnétek? Valaki hazudik, csak még nem tudom, ki. Szombat óta teljesen ki vagyok bukva, csak árnyékom vagyok önmagamnak...


2012. szept. 24. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Lépj le. Ezt teljesen komolyan mondom. Én már rég otthagytam volna őket, legyenek boldogok.
2012. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem bízol meg a párodban -amit megértek-, akkor nincs értelme folytatni. Nekem zavaros az egész ügy. Úgy ugrál, ahogy az ex fütyül, a te érzéseiddel nem törődik, ráhagyja exére, hogy csak hármasban lehetnek a gyerekükkel, téged a közelébe sem enged, ebbe is beleegyezik, plusz nagyon úgy néz ki, sumákol több dologban. Maradjon a francba vele! A nyakamat rá, ha most úgy döntenél, legyen pár hét mosolyszünet, egyből menne vissza az exhez. Itt nem érdemes harcolnod, mert látszik, az a nő csicskáztatja a párod és ami még rosszabb: hagyja is magát.
2012. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
mind 3-kérdést elolvastam. hát nem egyszerű. én egész őszinte leszek veled. azt mondanám neki,hogy ha én kellek neked,akkor csinálj úgy,ha vissza akarsz menni az exedhez,akkor menj,mivel ott a gyerek is. én fognám magam,és elköltöznék (ha együtt laktok) 3-4 napra. ha könyörög,keres,átgondolta,akkor vele maradok. ha nem keres,belátja,hogy jobb külön,akkor tudod ki hazudott.
2012. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem lakunk együtt, de nagyon sokat vagyunk együtt. Most, hogy szóba hoztam a szakítást neki, neki állt könyörögni, hogy szeret, és nem akar elveszíteni.

Ehhez képest délután, amikor elmondtam, hogy mi a bajom, nem értette, miért érzem rosszul magam...

2012. szept. 24. 22:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egyszerű ez a kis sztori...én megmondom őszintén én nem tudnék így élni és nem akarnám ki idegelni magam.Szerintem valami sumákság van a dologban a párod részéről is...de ez csak az én meglátásom.Valójában menne is meg nem is,ha nem érdekelné az ex akkor az sem érdekelné hogy rá írsz e vagy sem.Valamilyen érzelmek lehet hogy fűzik még hozzá??

Nem tudom...én nem akarok hülye tanácsokat adni de szerintem a nő azt látja hogy nem elég stabíl a kapcsolat és azért próbálkozik és ezt a páod által tudja leszűrni,mert ő rajta meg látszik és ha stabíl lenne akkor elküldené a büdös pi.csába hogy szálljon le rólad de legfőképpen rólatok..nekem ez nagyon nem tetszik...ha én valakit szeretek akkor tűzön vízen át kiállok azért hogy ne rondítsanak bele a kapcsolatmban,bátki is legyen az.Hát én azt mondom ha úgy döntötök hogy folytatjátok akkor ez nem lesz egy könnyű menet...

2012. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Még ez lemaradt az előző hozzá szolásomból hogy nekem az jön le hogy a párod bizonytalan,nekem az jön le az egész alapján..végig olvastam mind három kérdést.

Nekem úgy jön le hogy maradna is meg nem is,menne vissza exhez is meg maradna nálad is,és valójában nem tudja mit akar.Ha nem érdekelné az ex kis lelki világa,akkor megengedné neked hogy vissza írjál neki,vagy pedig ő elküldené a francba és megmondanáneki hogy szálljon le rólatok.Nekem az egészben ez a gyanús...mintha nem akarná elvágni az exel a szállakat egér útnak meghagyva..lehet hogy hülyeségeket beszélek de nekem ez jön le.

2012. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jön le. Vagy az, hogy félre is lépett, csak tagad. Csak félek beismerni magamnak, mert ezt leszámítva annyira gyönyörű kapcsolat (volt) a miénk...
2012. szept. 24. 23:07
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi sajna nem ismerünk titeket személyesen. Te tudod mit kell tenned,mi csak tippeket adhatunk. :(
2012. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

ma 23:07


Én láttam egy ilyen párnak a szenvedéseit az extől!DE!Ott az volt a különbség hogy a férfi az exet úgy elküldte a pi.csába hogy az annak a rendje és nem finomkodott!Ő tudta mit akar!Nem egyszer hallottam hogy beszélt az exel,konkrétan a volt kollégám volt az és sokszor voltam fül és szemtanúja,de ő akarta az új feleség jelőltet és mindent meg is tett azért.A párod vagy alapban ilyen hogy nem meri kinyítni a száját vagy pedig az van amit én mondtam az elöbb.Másra nem tudok gondolni..bár azt hogy ilyen valaki lapban azt nem hiszem hogy közre játszik mert erre mindnenki ugrik egy idő után ha a magánéletében belevatkoznak.

2012. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt a párodnak kellene összeszednie a tökeit és valamit tenni ez ügyben mert tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat ez a helyzet ai most van..amit az elöbb mondtam ami az ismerőssel volt ott meg is oldódott mert a férfi határozottan fellépett és leépítette az exet!Azóta bolgok az új feleségével és az exet sikerült szépen lekoptatnia.A párod ezt valamiért nem meri megtenni..a kérdés hogy miért??
2012. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!