Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom hazudik a fizetéséről....

A párom hazudik a fizetéséről. Mit jelent a"tagdíj nélküli jövedelem"?

Figyelt kérdés

Párom közeli ismerőseitől hallom vissza,hogy fél milliót keres,de nekem csak a felét vallja be. Amikor rákérdeztem néha,azt vágta a fejemhez,hogy semmi közöm nincs hozá,ez az ő dolga. Utána 250 ezret mondott. Sajnos nagyon sóher és önző pénzügyben,pedig én nem vagyok az a fajta,aki mindent felvásároltatna vele.

Találtam egy papírt az adójáról,amire ez volt ráírva:

Munkabérből származó jövedelem tagdíj nélkül : 490.000 Ft. Tehát akkor tényleg fél milliót keres,vagy mit jelent ez,hogy "tagdíj nélkül"?


2014. febr. 27. 11:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

Ez bruttó jövedelemnek tűnik.

Tagdíj - szerintem valamelyik önkéntes pénztár (nyugdíj, egészségpénztár).

2014. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
"Szép" és "tartalmas" kapcsolat lehet a tietek.....
2014. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Faxa egy kapcsolat, ahol az egyik mismasol a jovedelméről, a masik meg kutat utana.....
2014. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem vagytok házasok, akkor tényleg nincs közöd ahhoz, hogy mennyit keres. Te mennyit keresel?
2014. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
18%

Eh.

Mi közöd van hozzá?

2014. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Nincs igazatok utolsók.

Mi az hogy mi köze hozzá? Ha valakivel összeköltözök és a közös jövőt tervezzük, de ilyen piti dolgokban hazudozik mint a fizetés akkor nagyobb dolgokban mit lehet tőle várni?

Mi soha nem titkoljuk el egymás elől mennyit keresünk, ha sok vagy ha kevés akkor sem. Az meg ultra gáz hogy mások jobban tudják mint a párja.

Nem biztos hogy összekötném egy ilyen sóherral az életem. Apukám is nagyon hasonló de soha nem titkolózik vagy hazudozik, főleg nem a családnak.

2014. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
16%
Miért fontos hogy mennyit keres? Pénzéhes vagy? Amúgy bruttó jövedelemnek tünik..
2014. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Házasok vagyunk és van egy egy éves kislányunk. Soha életében nem érdekelt,hogy mennyit keres,ebbol adódó veszekedések alkalmával volt,hogy rákerdeztem es akkor kaptam azt,hogy semmi közöm hozzá..most kezdett el jobban érdekelni,ahogy veszem észre,hogy milyen sóher tud lenni ezzel kapcsolatban. Ő más kultúra,ennek tudom be ezt a felfogását. Jelenleg gyes-en vagyok. Rengeteg pénzt küld az édesanyjának,apjának,testvéreinek. Ezt a shóherséget leszamítva,nagyon jó apuka és férj és nagyon szeretem,de sokszor piszkál a gondolat,hogy vajon tényleg hazudik-e a fizetéséről..
2014. febr. 27. 11:28
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Együtt éltek? Mert akkor szerintem azért közöd van hozzá
2014. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13%

Azért sóher mert a szüleinek küld pénzt?

Ha nektek mindenetek megvan akkor nem mindegy mire veri el a pénzét?

2014. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!