Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet belőle valami vagy...

Lehet belőle valami vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

A story röviden, külföldön dolgoztam, és lett egy szobatársam, egy velem egy idős srác, jóba lettünk, meglestem a menyasszonyát a facebookon és bejelöltem.

Egyszer beszélgettünk, december közepén, aztán ennyi.


Én eljöttem arról a helyről vissza magyarországra, ráírtam a lányra, órákat beszélgettünk, majd volt hogy több napig nem léptem fel, ő viszont igen, és akkor is írt. Megvolt a számcsere, mindketten hívtuk egymást. Nagyon jóba lettünk, és azt érzem hogy hiányzik.


Bennem a szabály hogy házinyúlra nem lövünk, és bár jóba voltunk a párjával még sem hiszem hogy ez tilos lenne.

Van közöttünk 100 km kb.


Mit gondoltok?? Egyébként nem túl jó a kapcsolatuk....


2015. jan. 29. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel menyasszony, gondolom azt jelenti hogy meg csak el vannak jegyezve, amit barmikor fel lehet bontani. Tehat siman nyerhetnel. Amit gondot latok az az, hogy ok egyutt laknak? Mert egy no szerintem nem fogja akarni hogy kidobjak ot, hiaba nincsenek meg jol, a teto a feje fole kell neki, tehat ha nem vagy onallo sajat hazzal, vagy pedig hogy onalloan fel tudj tartani egy alberletet ket fo szamara, akkor nicns esely..
2015. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lány a szüleivel él, Magyarországon! A fiú pedig Németországba
2015. jan. 29. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tul jol a kapcsolatuk"...igen mindenki ezt mondja.

Bar el nem tudom kepzelni, hogy hianyozhat az akit meg nem is lattal. Szerintem szepen epitsd le, es kezd kapcsolatot egy hus-ver novel, aki lehetoleg nrm mennyasszony.

2015. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már én is így... egyik közeli cimborámnak lett egy barátnője. Külsőre, belsőre top 10-ben lévő lány akit valaha ismertem. Nem az a díva bombázó típus, hanem rendkívül értelmes, vicces és szerény, közben atom aranyos.


Cimborám meg egy rettentő barom, mert "megunta" a csajt. Úgy kezelte mint egy kiskutyát, sokszor hatalmas bunkó volt vele, és ennek ellenére a lány mégis vele maradt évekig... pedig olyanokat megcsinált vele, hogy nekem fájt. Közben nagyon jóban lettem a csajjal, és sokszor dumáltunk mi is. Közös eseményekkor gyakran én voltam többet vele, hülye barátom meg leszarta.

Néha úgy éreztem már flörtölünk is szinte... de amúgy nagy szemétségnek tartom más nőjére ráhajtani, ez tény :d Szerintem érezte barátom is.


Végül kidobta a cimborámat, már többedjére, kicsit azt hittem na itt az én időm,.. de nem. Olyan feszültségforrás lett volna köztünk ez a dolog, hogy inkább kilépett az életünkből és új barátokat keresett. Talált is egy srácot akivel azóta együtt vannak és szereti nagyon. Magát pedig gyűlöli, amiért hagyta sok éven keresztül a rossz kapcsolatot.


Nagyon sajnáltam, mert tényleg életem nője volt, és nagyon közel kerültünk. Jogosnak éreztem, hogy foglalkozok vele, mert a barátom semmit se tett a kapcsolatért.


Szóval megpróbálhatod, de még ha rossz is a kapcsolatuk, akkor is a menyasszony dolog sokkal durvább már, mint egy huszon éves szerelem. Főleg ha ott is lakik...

Amit tettünk/teszünk az nem tilos... ugyanakkor nem is helyes. Én sem szeretném, ha a menyasszonyomra valaki ráhajtana.


Na meg számold bele a lehetőségekbe azt is, hogy csak egy kis törődésre és beszélgetésre vágyik, de nem mozdulna el a kapcsolatából. Pont ahogy nálam is volt. Ezesetben érzelmileg be lehet rokkanni a dologba.

Minél előbb derítsd ki a dolgot, mert nekem is rámentek kicsit az idegeim.

2015. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"jóba lettünk, meglestem a menyasszonyát a facebookon és bejelöltem"

De ezt miért csináltad? Nem értem. Direkt valakinek a menyasszonyát akartad megszerezni, vagy miért? Hiszen eleve tudtad, hogy menyasszony, nem az volt, hogy megismertél egy lányt, és utána kiderült, hogy menyasszony, te ezt előre tudtad, és ráhajtottál.

???

2015. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek vagyunk mi férfiak, görény szemétládák :D Fél szemmel mindig figyelni kell a jóbarátokat is, nehogy lekapcsolják a nőinket :)


Tény, hogy én soha nem mentem volna bele semmiféle kalandba cimbim csajával, és nem is kerestem kifejezetten. Egyszerűen csak mint barát foglalkoztam vele, és mindig mellé álltam ha szemétkedett vele a cimbim. Elég nehéz volt így is... de tényleg sajnáltam is szegény lányt, nagyon nem érdemelte meg... nagyon kegyetlen volt amikor nekem sírta el a bánatát, és próbált rájönni miért ilyen vele. Most egy ilyen szituban lehetetlen nem beleszeretni :D

2015. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Én az exvőlegényem egyik gyerekkori barátjának a felesége vagyok... Hosszú sztori. ;)
2015. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor szokott kiderülni a végén, hogy a saját nagymamád vagy :D
2015. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdést sem értem, persze! Olyan nincs hogy az övé, kettőn múlik a vásár. Ha mindketten ezt akarjátok akkor hajrá!
2015. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!