Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 30 éves férfiba (nincs családja meg úgy most senkije) én 18 éves vagyok. Felejtsem el, vagy lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 14:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem a kor számít :) Akár lehet belőle bármi is hisz ha szeretitek egymást akkor mi akadálya?
2009. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, sokan mondják azt hogy "most még jó de mi lesz később" stb... :S vagy ne hallgassak ezekre?
2009. jún. 7. 14:18
 3/25 anonim ***** válasza:
Lehet belőle, persze. A korkülönbség nem számít, attól még szerethetitek egymást.
2009. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igazság szerint amiatt is bizonytalan vagyok mert nem tudom ő mit érez. Az hogy nagyon kedves velem és úgy jól elvagyunk, szerintem nem jelent semmit.. vagy mégis..?
2009. jún. 7. 14:21
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass ezekre, a szívedre hallgass.
2009. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne jelentene. Azt jelenti, hogy bírjátok egymást és nem vagytok egymásnak közömbösek.
2009. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a téren csak magadra hallgass :) Próbáljátok meg max ha nem megy akkor ne erőltessétek a dolgot :) Én sok sikert kívánok nektek :D
2009. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Csak azt nem tudom hogy közeledjek felé... Nem nagyon volt eddig erre gondom, eddig mindig jöttek a pasik "maguktól"

2009. jún. 7. 14:25
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem közeledik? Meg szoktátok ölelni egymást, stb? Mosolyogj rá sokat és néz a szemébe.
2009. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond , ha ez a szitu.

Egy 30-as már jóval többet fog nyújtani, mint egy korban hozzád hasonló, hiszen ahogy halad az idő, egyre jobban számit a lelki kötödés, és lelki kapcsolat, mint maga a puszta sex.

Ha pl. elváltan volna két gyerek, akkor talán aggódhatnál, mert nem bizti, hogy szeretne egy új jövevényt, és idővel ez rád nézve volna hátrányos.

Igy viszont tuti szeretne majd családot, és ha te is vele képzeled el...

akkor már nincs is korkülönbség.

2009. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!