Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötlet lenne, ha a...

Milyen ötlet lenne, ha a barátnőm kezét a munkahelyén kérném meg ahol elég családias a hangulat? Vagy ez hülye ötlet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 23:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Most elutaztam pár napra,és nem tudja még mikor megyek vissza,gondoltam majd meglepem és beállítok egy gyűrűvel.
2015. febr. 1. 23:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó meglepetés lesz az otthonra. Ne közönség előtt kérdezd, ez annál sokkal személyesebb pillanat. 21/N
2015. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Én speciel nem örülnék ennek. Vidd el valahova, ahol kettesben lehettek, de mégsem annyira romantikus, hogy számíthasson erre a végkifejletre, pl.: állatkert, tropicarium, múzeum, ha ezt szereti. Esetleg "átverhetnéd" , pl.: a szülőkkel vacsorázunk ma, de Ők az utolsó pillanatban "lemondják". Talán még egy meglepetés wellness hétvége, kirándulás, túrázás alkalmával. A lányoknak ez fontos, sokszor fog erre visszagondolni, ezért kellene egy kicsit személyesebb, meghittebb megoldás.


22L

2015. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ, milyen személyiség a barátnőd. Ha nyitott, társaságkedvelő, baráti kapcsolatban van a kollégáival és meg szokta osztani velük a vele történteket, lehet, hogy jó ötlet. Jópofa módon, akár a munkatársait bevonva, flashmob stb., Te ismered, hogy minek örülne.
2015. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem bocsi, de tényleg h*lye ötlet.:) Ellentétben az amerikai/egyéb romantikus filmekkel, egyáltalán nem meghitt közönség előtt megkérni a párod kezét. Csak a nagyon fiatalok gondolják annak, akik rendszerint egyébként is elsősorban facebookon való posztolnivalóként tekintenek a házasságra. Ha igent mondott, már jöhet a banzáj családdal, kollégákkal. Osztom a fentebb írtakat, én is egy együtt töltött vidám nap zárásaként érezném romantikusnak a lánykérést. Lehet ez állatkert, csónakázás, piknik, vagy bármi, amit az idő megenged, csak érezzétek jól magatokat. Aztán este romantikus vacsora (amit lehetőleg nem ő főz, hanem te vagy rendelitek), és utána jön el a te időd.:)
2015. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
4-es vagyok, és örülök, hogy 47 évesen nagyon fiatalnak érezhetem magam :D
2015. febr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Csupa jót írtak. Annyit tennék hozzá, hogy a nyilvános házassági ajánlat rejt egy fontos problémát: a megkért nő nem igazán mondhat nemet. Milyen ciki lenne neki is, ha megkéred, mindenki őt nézi, és úgy fogja érezni, hogy nincs választása, mindenki igent akar hallani. Persze valószínűleg igent mond, de hagyd meg a választás lehetőségét, ne kényszeríts rá egy választ ilyen kínos szituációval.
2015. febr. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Szánalmas és nevetséges.

1. nem nagyon mondhat nemet, mert ha megteszi, ő lesz a szmét (pedig szíve joga)

2. nem tudhatod, milyenek a kollégái, mert ha hajlamos valamelyikük is féltékenykedni, akkor onnantól kezdve pokollá teheti az életét

3. a főnöknek bejönne az ötlet, meg a felhajtás? Mert, akinek nem, az szépen elérheti, hoyg felmondjon a csaj

4. meg tudod, az eljegyzés KÉT emberre tartozik, egyáltalán nem romantikus, ha még nyolc másik téged bámul


Én nem örülnék neki.

2015. febr. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is családias a légkör, de én nagyon nem örülnék neki. Azért ez már mégsem rájuk tartozik, van egy határ.
2015. febr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén írom, hogy nekem kicsit sem tetszene az ötlet. Igaz hogy nekem a munkahelyem se túl családias, de szerintem akkor is, a munka az munka, valamikor stresszesebb, valamikor nyugisabb, nem tudhatod hogy most épp milyen napja van. az eljegyzés 2 emberről szól. Ez nekem kicsit olyan mintha hencegni akarnál mások előtt, és irigykedjenek csak. Lehet hogy nem így van, de nekem ez jön le a szituációból, de ez csakis rátok tartozna...

Én jobban örülnék csak egy egyszerű romantikus estének, vacsinak, vagy sétának, amikor kettesben vagyok a párommal.

2015. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!