Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nem sokára karácsony kéne pár...

Nem sokára karácsony kéne pár ötleteket találni hogy díszítsem fel a házunkat hogy ünnepélyes hangulat legyen?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 16:48
 1/6 Sajti2001 válasza:
Mi kint a fákra égöket szoktunk rakni a házra is.Bent sok illatos gyertya vagy bent is égök.Lehet még karácsonyi diszekel is .
2013. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az a baj mi emeletes házban lakunk a 4.-en szoval igy elég nehéz kintre diszeket rakni .
2013. nov. 18. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha 4.en laksz, akkor is ki tudod dísziteni mondjuk az erkélyt. Nekem nagyon tetszik, ha kint is vannak gyertyák, főleg ha minél nagyobbak. Az oszlopokat, korlátokat díszítheted fenyőággal, karácsonyfaizzókkal, vagy mindkettővel. Pl: [link]

[link] (ez nekem nagyon tetszik:D )


Bent: Bent nekünk mindig olyan színekkel van díszítve a lakás, mint a karácsonyfa színe. A függönytartókat és az ajtófélfa tetejére mindig fenyőágat teszünk, amire gömböket aggasztunk.

Bent is mindenhova szoktunk gyertyákat tenni Pl: [link]

[link]

Egyéb díszek: [link]

2013. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyre vigyázzatok! Kültérre csak megbízható kültéri világítást tegyetek, különben akár le is éghet az egész ház. Én amúgy ha kertes házban laknék, max. a fenyőfára tennék díszítést, de lehet hogy oda sem. A házra biztos nem. De ez a saját szuverén véleményem...
2013. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm az ötleteket ,de sajna nincs teraszunk se :(
2013. nov. 20. 19:17
 6/6 anonim válasza:
Szia. Én kompozíciókat is szoktam csinálni az ajtókra! :) Szedek fenyőágakat (én tuját szoktam használni, mert az nem potyog nagyon) és masnival átkötöm őket. Attól függően, milyen színű az advent koszorú, hogy harmonizáljon. De természetesen lehet piros, arany, a lényeg hogy szép masnikat köss az ágakra, és ragaszd fel az ajtókra! :) Én panel lakásban lakom, és nagyon feltudja dobni a hangulatot. Vagy lehet kapni műhavat, és ha van olyan rész (polc, vagy szekrény) amely még szabadon van, akkor szórsz oda egy kicsi "havat" és odaállítasz egy kis hóembert (ha van) vagy mikulást! :) És persze elengedhetetlen kelléke a lakásnak az ablakdísz (égősoros), az is ad egy kis pluszt. Szoktam olyat is csinálni, hogy üvegtálba golyókat (karácsonyfadísz) teszek bele, és az asztalra rakom.
2013. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!