Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal 21-25 éves együtt élő...

Fiatal 21-25 éves együtt élő párok! Hogyan jöttök ki egymással, miket szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Meséljetek :)
2015. febr. 2. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól kijövünk. Bár az alváshiány miatt kicsit feszültebb a légkör :)

Két gyerkőccel vagyunk család.

2015. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mi egyelőre jól kijövünk, vita nincs, szinte egyáltalán. Elég nagy az egyetértés. Kirándulunk néha, várost nézünk, társasjátékozunk, filmezünk, moziba megyünk, valahogy mindig találunk elfoglaltságot magunknak. A párom dolgozik, így hétköznap csak este tudunk bármit csinálni, és hétvégén is gyakran munkával tölti a szabad idejét, így sajnos kevés az idő, amit egymással tölthetünk, függetlenül attól, hogy együtt élünk, de ez annyiban jó, hogy könnyű kitalálni, mégis mit kezdjünk abban a kis időben.


22/l és 29/f

2015. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól eléldegélünk,legjobban azzal tudnám leírni,hogy nem csak hogy párom hanem a legjobb barátom is ?gyben.Sokat járunk kirándulni,sportol(gat)ni,mozi stb.

De otthon is tudunk programokat kitalálni,sokszor jön valami spontán dolog.

Emellett nagyon nagy az egyetértés,ha valami probléma kibukik,megbeszéljük és megyünk tovább.:)

Szóval nagy az egyetértés,pont amennyire gyogyik vagyunk,komolyan is el tudjuk tölteni az időt,akár beszélgetések erejéig.

A nagy szeretet mellet összegyógyulva sem vagyunk,tartunk külön programokat is.

2015. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahogy látom, mindenkinek nagyon szép :)

Én is ehhez csatlakozom, csak kíváncsi voltam másokra :)

2015. febr. 2. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok a vőlegényem 33. 2 éve élünk együtt. Nagyon jól kijövünk, mi is egyben legjobb barátok is vagyunk. Nagyon sokat hülyéskedünk, nevetünk együtt. Mivel hétköznap ő estig dolgozik, így igazán hétvégén tudunk tartalmasabb programot csinálni, de általában filmezünk, ha jó idő van kirándulunk a kutyával együtt, elmegyünk ide-oda. Egyikőnk sem az a "muszáj minden hétvégére valami program" típusú ember, így szeretünk lustálkodni is, és kipihenni a hét fáradalmait. :) De így is nagyon jól megvagyunk.
2015. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szuper : )
2015. febr. 2. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:

2 éve élünk együtt, a párom (F) még egyetemista (orvosis) én már 3. éve dolgozom. Mellette hol egyetemre járok, hol képzésekre, erre el is megy a szabadidőnk nagy része. Elég ritkán van szabad hétvégénk, olyankor hazalátogatunk a szüleinkhez, vagy összeülünk egy barátunkkal, társasozunk, néha színház. Távolabbi rokonokat is látogatunk időnként.

Hétköznap én melózok, a vőlegényem egyetemen van, mikor itthon vagyunk mindketten az az idő kajakészítéssel, evéssel és alvással telik, másra nem nagyon van energiánk hét közben. Esetleg társas a barátokkal, néha. Evés közben sorozatot nézünk, vagy jó filmet. Én hamarabb lefekszem mert estére már kivagyok (terepre járok dolgozni, sokat utazom napközben).


24-N

2015. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!