Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem bírjuk már egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírjuk már egymással férjemmel. Fiatalok vagyunk, évek óta együtt, de megmérgezzük egymás életét. Panaszkodhatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 21:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Persze! Én is szoktam. Mi is fiatalok vagyunk, 20 és 22 évesek. Mindketten nagyon robbanékonyak. De tudod mi a legjobb a veszekedésben? A kibékülés. A sok édes kibékülés...
2011. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
10%
El köll válni.
2011. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezután lesz-e kibékülés. Már az elején tudtuk, hogy nem szabadna összeházasodnunk, mégis megtettük. Most felmerült a gyerekkérdés. Olyan balhé lett belőle, hogy csak na.
2011. márc. 8. 21:37
 4/29 anonim ***** válasza:
61%

panaszkodj,én is szoktam,mi is fiatalok vagyunk,sok éve együtt,sok veszekedéssel...de a kibékülés után jó...egy darabig:)


min veszekedtek?Mik vannak? mesélj

2011. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
17%
miért? fiatalok vagytok,nem ráér a gyerek?
2011. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Meselj :):) Jaj en 2 ev 4 honapja vagyok egyutt a baratommal 18 eves vagyok de en ugy erzem megbolondulok ha nem fog mellettem maradni annyira felek mindig hogy elhagy :(( Pedig ki tudja..fiatal meg o is 20 lessz :((
2011. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

1es vagyok. Hajajj. Minálunk is volt ilyen. Nem hogy legyen-e baba, mert már érkezett. Képesek voltunk azon morogni, hogy fiú-e vagy lány.

Van egy jó trükköm. Mielőtt egymás torkának ugrotok számoljatok. Vagy mikor kezdődne a balhé, kérj pár percet, menj ki a szobából, szabdalj össze egy reklámújságot, vagy bármi, a lényeg hogy kitombold magad. Én néha mosogatok. Utána visszamész, mindketten nyugodtabban álltok a dologhoz.

2011. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy nem csesztek le rögtön. Persze, ráérne a gyerek, nem is most akarnám, hanem 1-2 év múlva. Ő 30, én 25. Van állásunk, lakásunk. 7 éve vagyunk együtt. Most felvetettem a dolgot, hogy mi lenne, ha pár hónap múlva belevágnánk, erre kiakadt, hogy egyszerre akarok mindent, kényszerítem őt a gyerekre, meg ezer baja van, nincs pénzünk, megélhetési gondjaink vannak (most már 400-450ezer Ft/hó a bevételünk).
2011. márc. 8. 21:44
 9/29 A kérdező kommentje:
Igen, már elmosogattam, összepakoltam, összeszedtem a száraz ruhákat, de ő csak mondta, mondta. Szerinte nem vagyok megértő vele. 2 évig volt munkanélküli, mindenben támogattam, dolgozunk mindketten (bár neki még teljesen friss állása van).
2011. márc. 8. 21:45
 10/29 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg, hogy nem MOST gondoltad, és csak a véleményét kérdezted.
2011. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!