Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lejárattam a fiamat?

Tényleg lejárattam a fiamat?

Figyelt kérdés
A nagy távolság miatt csak az esküvőn találkoztam a nászasszonyommal. Azt mondta, hogy az ő lánya tud lovagolni, fuvolázni, táncolni, rajzolni. Kérdezte, hogy az én fiam mit tud? Mondtam, hogy tud főzni, mosni, takarítani, vasalni. Valóban tud, de a kis iróniát nem tudtam kihagyni. A fiam szerint lejárattam őt. Tényleg a fiamnak kell szégyenkeznie?

2015. febr. 2. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Most lényegében arra szólt volna az irónia, hogy a menyednek főzni, mosni, takarítania és vasalnia kellene, ehelyett pedig lovagol, fuvolázik, táncol és rajzol?
2015. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
86%
végulis belefér. úgyis kibeszélnek ők is titeket a hátatok mogott, hehe
2015. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Lehet a fiad úgy érezte,h ezzel arra céloztál,h ő papucs. Amíg a felesége a hobbyjainak hódol addig ő csinál meg otthon mindent....

Ez pedig egy férfinek sem esik jól.

A helyedben hanyagolnám máskor a bizalmas viccelődést első találkozáskor bármilyen emberrel.

2015. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen kérdésre , szerintem nagyon frappáns válasz volt.(ha nem volt túl gunyoros a hangsúly) Tudod, azért az egyáltalán nem mindegy, hogy milyen hangsúllyal mondunk valamit , és milyen arcot vágunk hozzá.Nem tudom, hogy a fiad ezt hogy látta?
2015. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megszoktam hogy mi mindig ugratjuk egymást otthon. Minden magas labdát leütünk. Nászasszony is olyan jót nevetett. Csak a fiam vette zokon.
2015. febr. 2. 21:13
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Hányinger az ilyen anya egyébként, hogy ott fényezi a lányát az anyósának. És még meg is kérdi, hogy az ő fia mit tud. Mintha ettől függene, hogy összeillenek-e. A menyed anyja egyébként mindent kifogásolni fog, mindenbe beleköt, biztos elő fog néha jönni a fiadnak azzal, hogy "nem vagy elég a lányomnak" vagy hasonló. Van egy ilyen rokonom, még szerencse, hogy nagyon messze lakik és szinte semmi közöm hozzá, biztos az agyamra menne.
2015. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 JulesM111 ***** válasza:
79%

Elképzeltem a szitut, nevettem. Elképzeltem még1x, ismét nevetés.

Nászasszonyod a "pö...ét" méregette veled, és frappánsan lekezelted.

Érthető, anyuka szeret frenkizni a lánya képességeivel, a te fiadnak pedig "semmi" extra képessége nincs. Fiadnak ezt látnia kell, és neki csak kedves feleségével kellene törődni.

2015. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
99%
Tagadhatatlan, hogy egy nő meg tud fogni egy férfit azzal, ha jól lovagol és jól fuvolázik....
2015. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez vicces volt. :)

Mondjuk tényleg az is, hogy a csaj anyja meg pont azzal kezdte, hogy az ő lánya lovagol és fuvolázik... :D

2015. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg nem járattad le! Miért lenne az szégyen,ha egy férfi házias? Nagyapám idejében még fura volt, ha egy pasi főzőcskézett,de ma már nem az! 37F
2015. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!