Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan vegyem a...

Szerintetek komolyan vegyem a fiamat? Azt mondta, hogy holnap nem jön haza az iskolából.

Figyelt kérdés

Sajnos nem szereti az új páromat. Azt mondta, hogy addig nem jön haza amíg a párom velünk lakik. Nagyon félek, hogy megteszi. Mit tegyek?


A páromnak semmi baja vele, de ő nem tudja elfogadni, hogy rajta kívűl mást is szeretek.


2013. dec. 11. 21:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%

*ásít*

Ennél eredetibb nem jutott eszedbe?

2013. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Te gondolod, hogy ez a baja, vagy hozott fel érveket a párod ellen? Mióta vagytok együtt? Mennyi idős a fiad?
2013. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi idős a fiad? Apjával mióta nem éltek együtt, azóta nekik milyen a viszonyuk? Új párod mióta van?
2013. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%
Vedd komolyan! Nekem is elváltak a szüleim, szinte mindegyik udvarlóját utáltam anyukámnak. Bárkit képes voltam elüldözni! Mondjuk megérdemelték. Egy valakit fogadtam el, akinek annyi idős gyereke volt, mint én, ezért tudja, hogy kell bánni egy gyerekkel. És éreztem, hogy nem nyűgnek tekint, aki csak egy velejárója anyukámnak, hanem tényleg szeretett.
2013. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
26%
az #1-est vedd komolyan *ásít*
2013. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Ha majd nem jön haza,akkor majd eszébe jut,hogy milyen jó anyja van,hogy főz,mos,takarít,eteti ingyen.:DD AZtán akkor majd hazamegy.
2013. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Tegnap már írtam ki róla kérdést.


A fiam márciusban lesz tíz éves, az apjával jó a viszonyunk, a gyerek sűrűn megy hozzájuk. Párommal hét hónapja élünk együtt. Szerintem azért nem szereti a páromat mert szól neki, hogy tanuljon, öltözzön fel rendesen stb.

2013. dec. 11. 21:13
 8/31 anonim ***** válasza:
13%
Nem kellett volna elválnod,és ez a gond nem lenne. Birom hogy a válást még ki sem mondják, de a nöknek már uj élettársuk van. Mert nem bírnak ki kèt hetet sem hapsi nélkül.
2013. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a tegnapi kérdésedet, nézd annak oka van, hogy a gyermeked zsarol.

Elõre mondta neked, tehát nem tudhatod, hogy megteszi vagy nem.

A párod csak 7 hónapja van veletek, tehát a kisfiunak idõre van szüksége, hogy megbarátkozzon az uj lakótárssal. A párodnak ennyi idõ után inkább nem kellene beleszólnia egyelõre a nevelésébe.

2013. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
49%-os válaszoló! A gyerek egy éves kora óta nem vagyunk màr együtt az apjával és azóta most van elősször kapcsolatom.
2013. dec. 11. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!