Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya terhes! Valamiért nem...

Anya terhes! Valamiért nem tudok megbékélni a gondolattal. Mit tegyek? (lent) 14/L

Figyelt kérdés

Anya 44 éves, és pár napja mondta el, hogy terhes. Úgy éreztem, mintha gyomorszájon vágtak volna. Váratlanul jött, és mivel már kiskorom óta hevesen tiltakoztam, amikor felhozták a kistesó-témát, úgy érzem, hogy nem tudom, vagy nem akarom elfogadni ezt a dolgot. Szerettem egyke lenni. Nem azért, mert mindig velem foglalkozott, mert ez nem igazán volt így.

Az is gond, hogy anya élettársát abszolút nem bírom, sőt, ki nem állhatom.

Mit tegyek?? Hogyan békéljek meg a gondolattal, hogy testvérem lesz, ha soha nem akartam, hogy legyen?



2015. febr. 3. 19:31
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
15%
Ne foglalkozz vele. Megbánja ezt még anyád nagyon.
2015. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
52%
Igen, békélj meg a gondolattal. Hidd el, ha felnőtt leszel, jó lesz, hogy van egy tesód!
2015. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
34%

Miért bánná meg,te hülye vagy???

Biztos hogy a kistesóval van bajod,nem az apukával?

Egy kisbaba annyi örömet hoz a családba,ha majd a kezedben tartod,minden gondod elszáll!:)

2015. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
65%
Így 14 évesen ténleg furcsa lehet de hidd el a világon nincs kedvesebb dolog egy testvérnél. Attól hogy az apját nem szereted lehet hogy a kicsit fogod. Gondolj bele milyen jó érzés lesz hogy valaki felnéz rád és te vagy a mintaképe. Egy testvér sok nemes dologra megtanít például osztozni, elárulhatod neki a titkaidat és ha balhézol a szülőkkel ő mindig ott áll melletted. Azt tanácsolom hogy kezdettől fogva légy vele kedves ne hagyd hogy ellened hangolják és te és a tesód lesztek a legjobb barátok a korkülönbség ellenére is ;))))
2015. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
31%
Anyád már öreg egy gyerekhez.
2015. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Talán tényleg csak azzal van bajom, hogy ki az apja, mert gyűlölöm azt a pasast, de lehet, hogy az is közrejátszik, hogy soha nem akartam testvért.. Nem tudom.
2015. febr. 3. 19:45
 7/48 anonim ***** válasza:
12%
Hogy te milyen onzo ember vagy! Nem csak magadra kene gondolnd!
2015. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
42%

Én sem örülnék neki a helyedben. anyukád már öreg egy kisbabához, és mindig rád fogja hagyni a kicsit, ha fáradt, dolga van stb.

Sokat fogtok miatta veszekedni, mert neki a kicsi lesz a fontosabb, nem te.

Elég sok ilyen esetet láttam már.

2015. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
#5 ez részben igaz, én is így gondolom, de tudom, hogy nem fogja elvetetni, és nem is hozom fel előtte ezt a témát, mert elég kellemetlen dolgok fűződnek a dologhoz..
2015. febr. 3. 19:50
 10/48 anonim ***** válasza:
33%
Milyen bunkók vagytok!Titeket is inkább lenyelt volna anyátok!
2015. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!