Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egyedül hagynátok 38hetes...

Ti egyedül hagynátok 38hetes terhes párotokat a nagyobb gyerekkel kettesben egy hétvégére?

Figyelt kérdés
Párom nagyfia 18éves. Hétvégén tartanak neki valami nagy bulit,pesten. Ez tőlünk 120km,és itt se barát,se rokon,aki velem maradna,és vigyázna a gyerekre ha esetleg menni kell. Párom szerint miéet pont most szülnék meg. Szerintetek jogosan akadtam ki? Vagy túlreagálom?
2015. jan. 21. 17:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
26%

Régen a mezőn is megszültek.

Legyen összepakolva egy táska előre, telefon kéznél. Ennyi.

2015. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
75%

Hááát, ez a miért pont most elég gyenge indok. Miért ne lehetne pont most? Már bármikor szülhetsz, ez így elég rossz, mert ha tényleg menni kell, viheted magaddal a nagyobb gyereket szülni.


Nálunk még csak az első jön, de a férjem nem akar lemaradni semmiképp a születéséről, ezért úgy beszéltük meg, hogy az utolsó hónapban már csak olyan távolságokra megy el, hogy nagyon max. fél órán belül haza, vagy adott esetben a kórházba érjen, ha helyzet van. A ti esetetekben szerintem ez különösen indokolt lenne, mivel ott a másik gyerek is, akinek felügyelet kéne. Vagy legalább akkor segítsen megoldani, hogy legyen, aki vigyáz rá.

2015. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
74%

Te miért nem mész?


Nehéz ebben állást foglalni, mert egyfelől a 18. szülinap is fontos dolog, és ugye te is szülhetsz, szinte bármikor.


De 120 km nem nagy távolság. Szükség estén 2 óra alatt ott a férjed.


Ha semmi probléma nem volt a terhességeddel, akkor én is mennék, ha veszélyeztetett vagy, vagy korábbi szülésre lehet számítani, akkor nem hagynám ott a feleségem.

2015. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, mennyi idős a nagyobb gyerek?
2015. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Én itthon leszek a naggyal,azért nem megyek. Ha őt lenne kire hagyni,nem lenne bajom,de így félek.
2015. jan. 21. 17:58
 6/40 anonim ***** válasza:
23%

Nem, nem hagynám ott. Itt a kérdéses a másik gyerek, akire vigyázni kellene adott esetben, máskülönben meggondolnám, mert a kórházba valóban be lehet menni egy bőrönddel. De így határozottan nem hagynám.


Muszáj annak a bulinak Pesten lennie? Vagy nem lehetne későbbre halasztani, amikor már megvan a baba? Most már tényleg nem lehet sok vissza, a stressz meg még akár előrébb is hozhatja a szülést... Egyáltalán, miért kell ott lennie az apának, úgy értem, ez nem inkább egy haveros buli?

2015. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

5éves múlt.

Nekem szüleim meghaltak,rokonaim nincsenek. Párom rokonsága meg ugye megy oda.

2015. jan. 21. 17:59
 8/40 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező (#7) és milyen környezetben laktok, társasház, családi házas... (stb) ?
2015. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
47%

Azért nagyon kedves párod van.

Az öt éves gyerekkel együtt le vagytok szarva mindhárman.

Nem is érdekli, ha lemaradna akkor az új gyermek születéséről, mert ha érdekelné, akkor nem hagyna ott úgy, hogy bármikor szülhetsz.

2015. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
72%
Na igen, nem mindegy hol laktok. Ha Budapesten, főleg belső kerület, percek alatt ott a mentő. Ha kis faluban, akkor ez sokkal gázosabb!!!!
2015. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!