Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitanatok a parotokkal ha...

Szakitanatok a parotokkal ha terhes lenne az exbaratnoje?

Figyelt kérdés
A kapcsolat bonyolult tobb evig tarto szerelem, rajtuk kivulallo problemak miatt veget ert.De kibekultek es osszekoltoztek. A problema az hogy beallitott a pasi exe azzal hogy ot honapos terhes. Nem csalta meg a ferfi o sem biztos benne hogy az ove a gyerek. A no nem tudja mit tegyen a szakitason gondolkozik a ferfi sem orul a helyzetnek neki a legfontosabb a no akivel egyutt el. Ti mit tennetek a baratno helyeben? Eldobnatok egy oszinte,erzelmes ferfit ezert a helyzetert?
2014. nov. 17. 16:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha az apasági teszt azt bizonyítaná, hogy övé a gyerek, akkor meneszteném.
2014. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
De mióta van egyutt a par?
2014. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos, hogy mikor is lett az "ex" terhes.


Mert ha jól értettem, sok éves kapcsolat után pár hónapos szünetben történt a dolog.


EZ elég ok lenne, hogy ne folytassam vele, mert aki egy hosszú kapcsolat után rövidesen védekezés nélkül lefekszik mással, az nem megbízható férfi.


Ha fordítva van, a hosszú kapcsolat az ex-szel volt, és az aktuális nö az, akivel most van, akkor CSAK ez nem lenne ok.

2014. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Osszesen harom es fel evet voltak egyutt. Lassan harom honapja bekultek ki.
2014. nov. 17. 16:36
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha a nagy szerelemről beszélünk 2 ember közt, ott, hogy lehet egy 3-ik terhes? Csak nem rá kellene haragudnod? Az még esetleg nem derülhet ki, hogy a csaj is terhes mástól? Mert akkor 1-1
2014. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem, ki békült ki kivel és ki szakított?


Mert a leírás szerint nekem az jön le, hogy van egy pár, évekig együtt, majd összevesztek. Ekkor a pasi felszedett egy barátnőt, aki terhes is lett. A pasi viszont visszament az előző barátnőjéhez.


Na akkor viszont menjen isten hírével a családjához.

2014. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon zavaros ez a történet. Mindenesetre úgy tudom majdnem napra, de legalábbis hétre pontosan meg tudja mondani az orvos, hogy mikor fogant a baba, és akkor ki lehet sakkozni, hogy épp akkor kivel feküdt le az ex.

Egyébként ahogy kiveszem a sztoriból, a pasi a szünet alatt lefeküdt az exével, felcsinálta, majd meglógott. Egy ilyennek én nem bocsátanék meg. De kiváncsian várom a további fejleményeket, hátha kibontakozik a történet.

2014. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, ezt mindenki maga tudja. Én mérlegelném, hogy együtt tudok-e élni valakivel, akinek mástól van gyereke, akivel foglalkoznia kell, ha a válasz igen, akkor nem szakítanék, mert attól senkinek nem lesz jobb. Sem a gyereknek, sem az anyának, sem pedig az apának nem jó, ha meg akarnák próbálni csak a gyerek kedvéért együtt, ez nem szokott jól elsülni.

Támogatnám a páromat,és úgy élnénk az életünket, ahogy sokan mások, ahol pl. korábbi házasságból, vagy kapcsolatból van gyerek.


Természetesen mindezt az apasagi vizsgalat elvégzése után.

2014. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Tapasztalaltbol mondom: igen! Szakitanek!
2014. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Két éve történt a szakítás, de nem azért mert nem szerették egymást más okok miatt. Véletlenül összefutottak, utána kibékültek megvolt az összeköltözés. Erre beállított az ex. Hogyan lehetne elérni hogy a barátnő,aki az igazi ne szakítson emiatt? Persze dns teszt lesz meg minden.
2014. nov. 17. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!