Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban sokszor megcsalom a...

Álmomban sokszor megcsalom a párom, minek a jele ez?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben minden éjjel azzal álmodom, hogy megcsalom a párom, és álmomban is tudom, hogy ezt teszem, sőt, még lelkiismeretfurdalásom is van. Valójában jól működő kapcsolatunk van, és eszemben sincs megcsalni őt, nem tartom korrektnek, ha valakit átver az ember ilyen téren.

Akkor meg mit akar jelenteni ez a sorozat-álom? Üzen a tudatalattim? De mit?


2010. febr. 10. 10:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez azt jelenti hogy tudat alatt arra vágysz.Lehet pl. a párod nem tud rendesen kielégíteni.Vagy éppen nem olyan a szex amilyet te szeretnél.Álmodba tökrendbe van minden nem?Mármint totál mind1 h kivel szexelsz de az neked akkor jó és élvezed?
2010. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%
Uristen de régi ez a kérdés. De tegnap enis ezt álmodtam és utolsó szerintem neked igazad van. Mármint velem kapcsolatban. Szóval köszönöm.
2018. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!