Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom évekig azzal vádolt,...

Rebeka76 kérdése:

A párom évekig azzal vádolt, hogy megcsalom, de mint kiderült ő csal meg engem. Kiraktam a cuccaival együtt, nem is akart maradni, elment köszönés nélkül. Talán nem ezt kellet volna tennem?

Figyelt kérdés

Tizen éve élek házasságba, 3 gyerekünk van, Már negyedi éve a szóbeli bántalmazás áldozata vagyok, pusztán az alaptalan vádjai miatt. A szavakba öntött kegyetlenkedése, fájdalmas, sebei ugyan nem látszanak, de nagyon nagy sérüléseket okoztak. Ellenőrzése alatt tartott, ellenőrizte a telefonom, megfigyelő programot telepített a számítógépemre. Az idők folyamán lelkileg megnyomorított az Uralkodott rajtam. A gyakori megalázással elérte, hogy alássam önbecsülésem, elzárt a családtól és barátaimtól, mondván, hogy velük is viszonyom volt.

Éppen csak annyi kedvességet adott, amennyit feltétlenül kellet a kapcsolathoz, csak hogy ő megkapja mindazt, amit akart. Szerettem így hát elviseltem mindent. Bíztam az időbe, mert a mondás szerint az idő mindent begyógyít, de nem lett jobb a helyzet, hanem egyre rosszabb.

Halálra gyötör, ok nélkül. Aztán én kezdtem el nyomozni utána, titkos üzentek, férfi néven elmentett névvel, ez rendszeres volt. Ha számon kértem, még ő kezdett el velem ordibálni, hogy mire fel ellenőrzőm őt.

Rendszeresen okáig dolgozott, későn jött haza. Aztán egyszer meglestem, és hát nem örültem a látványnak, beigazolódott a megérzésem, megcsalt. Másnap szépen összepakoltam kiraktam a cuccaival együtt, nem is akart maradni, elment köszönés nélkül.

Most itt maradtam, a nagy adóssággal, a gyerekeimmel együtt. Talán nem ezt kellet volna tennem?

Tudom a hölgy mobil számát, ha netán valaki tudna segítő kezet nyújtana jó lenne. Szeretném megtudni, hogy kivel állok szembe. A szám telenoros előfizető.

Miért nincsenek a férfiak megelégedve, soha a jelenlegi életükkel?


2011. szept. 14. 23:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon jól tetted, de ezt hamarabb meg kellett volna tenned.

Én már a nyomozgatások után ott hagytam volna.

2011. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Igen,de már késön,mert sérültél eleget,én a kis barátnőt is figyelmeztetném milyen ez az ember,mert ő lesz a következő áldozata,az ilyen férfi pszochiopata ,uralkodik a párján,minél jobban eltiporja ő annál feljebb kerül,mert alapban neki van baja magával,komlexusos,és birtoklási mániás.

Jól tetted,minden nőnek azonnal az első jeleknél kéne kilépni,nem lenne annyi híradós család.Munkám során bántalmazotakkal fogalkozom(nők gyerekek),és sajnos szavakkal,lelkiterrorral is lehet ölni,bántani,néha a szavak jobban fájnak,mint a verés.


29N

2011. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy jól tetted! A férjed tipikus eset arra, hogy magából indul ki a legtöbb ember! Ő megcsal ezért téged is gyanúsítgat! Az ilyen ember távozását sose sajnáld, hiszen ha téged és gyerekeidet egy szó nélkül ott hagy... És szerintem nem a harmadik féllel kellene foglalkoznod, nagyobb kérdés az Kivel állsz szemben a férjed személyében
2011. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

gyakran van, hogy azzal vádolja egyik ember a másikát, amit ő követ el..

jól tetted, hogy kidobtad, nem csak a csalás miatt, hanem a megalázások miat.

nem kell a szembenézned a "nővel" - ezen már nem segít - hogy évekig kihasználta, hogy szereted és megalázott.

Most gyógyulnod kell, helyrejönni és megpróbálni emberi kacsolatokat kialakítani.

2011. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan add be a válókeresetet aztán kérj gyerektartást.
2011. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
A házasságot, főleg, ha gyerekek vannak, menteni kell. De ilyen hosszú elmérgesedési folyamat után már nagyon nehéz. Úgy tűnik, itt a vége.
2011. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

jól tetted!tudom nehéz lehet hisz házasságban éltek 3 gyerekkel,de hidd el boldogtalan lennél életed végéig ha ezzel a férfival maradnál. HA visszafogadod nagy az esélye hogy máskor is megfog csalni.szerintem ne érdekeljen a nő ,miért mit csinálnál ha megtudnád hogy ki ő? változtatna vmit is a helyzeten?

Tudom nehéz de merni kell lépni !

2011. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna elhagynod, amikor elkezdett ellenőrizgetni, akár terhesen is.
2011. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
sos-ben add be a papírokat a válásra, vagyonmegosztásra és gyermekelhelyezésre...azért csődbe ne menj...ügyvéded legyen
2011. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

már akkor ki kellett volna dobnod, mikor azzal vádolt, hogy megcsalod... Ha nincs bizalom felesleges a kapcsolat..

válj el tőle követelj gyerektartást!

és ne szóld le a férfiakat csak azért mert te egy ilyen bunk0t fogtál ki ;)

2011. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!