Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként kérdezem, mennyire...

Nőként kérdezem, mennyire tartjátok ezt reálisnak?

Figyelt kérdés
A gyerektartásdíjról folyó vitákban egyes elvált anyák már odáig jutottak, hogy egy, azaz egyetlen gyerek havi költsége szerintük meghaladja a mai vidéki Magyarországon elérhető átlagjövedelmet. Nem kellene visszatérniük a földre?

2015. febr. 5. 12:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
5%

9es!!


Az anyuka maga vallalta a gyereket, tudta hogy minimum 18 evig mellette lesz, sokaig egesz nap "haptakban kell allnia"! Ha nem tetszik adja intezetbe!

Bocsmar!!

2015. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
93%

"Az anyuka maga vallalta a gyereket"


Ja, a szűznemzés meg egész gyakori embereknél.

2015. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
60%

nem a gyerekkel van baj, hanem az árakkal

ha drága a pelenka, "adjuk intézetbe"? micsoda tanácsok mennek itt..


és nagy inflációt ígérnek 2016-ra..

2015. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Havonta költségvetést készitek, mit költök a gyerekre! 4 éves!


Élelmiszerre havi 20 ezer (tej, gyümölcs, és egyéb olyan dolgok, amiket csak neki veszek meg!)+ az ovi 15 ezer (étkezés, gyümölcs stb) + a közös ételek (csak azért főzök, mert Ő van) el lennék hetekig sültzsiros kenyéren :D


A rezsim amikor egyedül voltam: 150 kW a villany, a gáz havi lebontásban 15 m3, viz 2 havonta 6m3.


Ma a gyerekkel: 400 kW a villany fűtéssel (váltottam villanyfűtésre) a gáz 15m3. A viz 10 m3 2 havonta.


Ruházkodás, minden szezon előtt ugye meg kell venni neki a már 1 számmal nagyobbakat, ami télire 40 ezer volt! + a specko csizma, a lába miatt kell, 15 ezer!


Viszem kirándulni, programokra! Apuka 20 ezret fizet havonta és nyáron 1 hétre elviszi (nagylelkű) de nem viszi sehova! Szoval mindig én fizetek minden költséget. Szeptember ota minden honapba 1 hét táppénz vele, + a gyogyszerek, ugye az oviba be van fizetve, de mivel otthon eszik, plussz költség! 1 hét betegállomány vele, 25 ezer Ft! Ja és semmi beszáll a specko szandálba, cipőbe stb. Semmi! Multkor nem tudtam a gyogyszerét kiváltani, felhivtam, oldjam meg! Kedves :) És örülhetek, hogy nem beteges a gyermek, és amugy egészséges. 2 hét táppénz után eret vágnék :D

2015. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Már mondtam apukának, ne fizessen! Megveszem a ruhákat amire szükség van (sose szállok el vásárláskor, ezt tudja is) a felét kifizeti. De mivel tudja milyen sokba kerül, ezért nemleges választ adott!
2015. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a mosásrol.... amikor egyedül voltam, heti 2 adagot mostam. most napi 1 adag, + hétvégén 2-2 adag :D mososzer, tisztitoszer, tisztálkodáshoz szerek... egy gyerek fogkrém 750. Az én fogkrémem 300. hm...


Kedves kérdező, hát nem tudom! Számolj! Biztos én is műkörömre költöm és egyéb luxusra a meg nem veszekedett tetves 20 ezret :D

2015. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Hát tényleg szánalmas.
2015. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!