Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki volt az esküvői fotósotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt az esküvői fotósotok? Mennyit kért? Mennyire tartjátok reálisnak a 70. 000 Ft? Reggeltől-éjfélig lenne jelen a fotós.

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 11:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
20%
Egyáltalán nem tartom reálisnak, szerintem kicsit drága. Főleg, ha csak dvd-n kapod meg. Nekem egy ismerősöm csinálta, ők ketten voltak 60000-ért, de ha nem lettünk volna ismerősök, akkor ketten 80ért vállalták volna.
2013. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
82%
Reális árnak tartom, ehhez képest egy igazán felkapott fotós akár a dupláját is kérheti. Könyörgöm, kb. 14-16 óra munkáról beszélünk csak a helyszínen, nem is beszélve később a fotók válogatásáról, feldolgozásáról, szépítéséről majd a képek előhívásáról...
2013. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
74%
70 az korrekt, egy igazi fotós ennyinél kezdődik
2013. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

DVD-n kapjuk meg, ebben kb. 400-500 kép lenne. Ebben benne van a kreatív fotózás is.

A fotós azt mondta ő nem hívja elől mert így magunk tudjuk kiválasztani, hogy melyiket szeretnénk.

2013. szept. 27. 11:42
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ő volt a fotósunk (a képeken mi vagyunk):

[link]


80-at fizettünk (nincs külön kiszállási díja), de csak kora reggeltől az étterem elejéig volt ott, mert nem volt lagzink (teljes napért 120-at kért volna). Amit kaptunk: 315 retusált fényképet dvd-n (olyan felbontásban, hogy bármekkorára lehet nagyítani), 3 nagy kinyomtatott képet, zenés slide show-t, illetve felkerültünk az oldalára :) Abszolút profi volt, nagyon szép képek sikerültek, teljesen nyugodtan vette az akadályokat (még akkor is, amikor egy rokon gyerek nem hagyta rendesen dolgozni), hamar megkaptuk a képeket, szóval teljesen elégedettek voltunk :) 70 egészen reális, attól is függ mennyi ideje van a szakmában, illetve az országon belül hol van (általában minél távolabbi egy fotós Pesttől, annál olcsóbb, legalábbis akiktől ajánlatot kértünk, azoknál így volt).

2013. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
71%

Irreálisan alacsony ár, ennél csak a költsége több egy esküvőre vetítve ha nem feketén dolgozik és az utómunkára is odafigyel.


Aki szerint drága/reális annak ajánlom figyelmébe az alábbi bejegyzést:

[link]


Aki vitatkozni szeretne, azt arra kérem, hogy előbb olvassa el. Szebben én sem írhattam volna le a dolgot.

2013. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, nálunk is benne voltak a kreatív képek, illetve, ha nagyon esett volna az eső/hó (márciusban házasodtunk), biztosított volna egy másik napot a fotózásra, szerencsére nem volt rá szükség :)
2013. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
47%
szerintem is reális. Bár nekünk ismerős csinálta ingyen, de ahogy nézegettem, ez még reális ár. Mondjuk fura, mert nekünk az ismerősünk azt mondta, válasszunk ki 100 képet, és azt ő előhívja és reretusálja is. Így is lett. Azért előhívhatna párat. De egyébként szerintem reális.
2013. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Azt elfelejtettem, hogy persze retusálja és csak azt követően kapjuk meg a képeket.
2013. szept. 27. 11:48
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

Nővéreméknél 220ezer volt a 2 fotós. Ebben volt egy jegyes fotózás, illetve az esküvő napján reggeltől hajnalig, beleértve a csak nekik szóló páros fotózást.


Albumot kaptak, illetve külön-külön dvd-n a jegyes és az esküvős fotókat. A jegyesfotók az kb, 100 kép, míg az esküvőről kaptak 2000 képet, ami már a válogatott kép volt. Mind egytől egyik tökéletes minőségben.


MEgtehették, hogy költenek rá kicsit többen, hiszen ez ami maradandóm emléket ad az esküvőről és azt kell mondanom, hogy határozottan megérte.

2013. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!