Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyire hiszitek el vagy...

Ti mennyire hiszitek el vagy tartjátok reálisnak azt, hogy vannak, akik állítják, hogy a terhességük alatt rendesen menstruáltak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ, milyen volt a menstruáció a terhesség előtt. Akiknek eleve gyengébb, azok simán hihetik a gyenge vérzést menstruációnak. Viszont, ha több napig dől a vér (sajnos ilyen vagyok én is), akkor kizárt, hogy ne változna feltűnően terhesség alatt.
2012. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem igaz mert a mensi az azt jelenti hogy a "méhlepény leválik"mert ugye nincs senkinek szüksége rá és az a vérrel távozik.terhesség korai szakaszánál elöfordulhat de itt veszélyben van a baba.de szerintem 3 4 hós terhességnél elmúlik különben a baba nnem fejlődne.
2012. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, mert van ilyen. AKinek egyébként is kevés és csak pár napig tart, nekik valóban nem lehet számottevő különbség. Nem vagyok az a típus, aki hazugsággal vádol bárki is, csak mert az illető olyat állít, amiről én még nem hallottam. Nem szabad keverni a két dolgot, hogy "én még nem hallottam ilyet" vagy "nem létezik ilyen". Állatira nem ugyanaz, de ezt 10-ből 9 ember nem tudja sajnos.
2012. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Barátnőm végig mensturált ugyanúgy, mint előtte. Erős soha nem volt neki, viszont világ életében rendszertelen volt, és ez így is maradt a terhessége alatt is. Mind a kettőnél.
2012. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De szerintetek erős vérzéssel (az erős napokon kb. 5 betét)nem lehetséges a terhesség?
2012. máj. 20. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Másodiknak írnám, hogy a méhlepény nem válik le. Ha méhlepény van a méhben, akkor az azt jelenti, hogy az illető babát vár. Ekkora baromságot nem tudom, hogy honnan szedtél. Menstruációkor a MÉHNYÁLKAHÁRTYA válik le, nem a méhlepény! (ha a méhlepény leválik, a terhes nő el is vetél)
2012. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban van ilyen, nekem két ismerősöm is pont így járt. Egyikük sem tudta, csak kb. a 3. hónap után,mert AKKOR MÁR tényleg SEMMIFÉLE vérzés nem jelentkezett. Nem akarták elhinni az orvosnak,addig nem is sejtették, sőt eszükbe sem jutott volna ilyen. Az egyiknek 4éves a kisfia, a másiknak pedig 1 éves lesz a kislánya.Anyukám barátnője viszont mind a kettő kisfiával így volt, és nála több hónapig tartott mind a két terhességénél. Hát nyilván, ahogy írtátok, ezeknél a nőknél valószínű amúgy sem lehet olyan erős és meghatározó menses, ez így lehetséges.
2012. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!