Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent megbeszéltek a párotok...

Mindent megbeszéltek a párotokkal?

Figyelt kérdés
vagy csak azt,ami rá is tartozik?
2010. febr. 10. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Addig, amíg meg nem tudtam, hogy egy fontos dolgot nem mondott el, igen, de azután már nem.
2010. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Persze a nem fontos dolgokat nem, pl. hányszor ettem itthon, de egyébként igen, megbeszélünk mindent, ami fontos vagy fontos lehet a későbbiekben.
2010. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Kifejthetnéd bővebben...

Megbeszélem vele, ha egy 5 számjegyű kiadáson gondolkozom, de azt, h reggel milyen színű zoknit vegyek fel, azt nem.

2010. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
persze:)különben nem működne a kapcsolat:)
2010. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

egy két apróság van, amiket azért nem mondok el neki, mert tudom, hogy rosszul érintené.


ezek pl. volt pasikkal kapcsolatos témák


de szerintem ez rendjén van

2010. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen igen! Ő nem csak a szerelmem, hanem a lelkitársam, legjobb barátom, néha mintha a bátyám is lehetne :)

Egy kapcsolat fontos alapja, ha a dolgainkat egymással beszéljük meg, és nem másokkal(pl nem a fórumra írkálom ki a problémáimat a szexuális életemben... na de ez más téma, bocsi, csak felkavart egy másik kérdés)

Szóval igen, mindent megbeszélünk :)

2010. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen régen mindent elomondtam de amióta gyanitom hogy megcsal azóta semmit!!
2010. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem ő a legjobb barátom. Abszolút meg tudom vele beszélni azokat a dolgokat, amiket a csajokkal. És ő is mindent elmond nekem. Bízunk egymásban, még sohasem volt gond.
2010. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

MINDENT, tenyleg...

O az elso akinek mindent mindig elmondok. Oromot, banatot, haragot, jokedvet, sikert, szerencsetlenseget, barmit...

(gondolom a kerdezo nem a zokni szinere gondolt...de ha megkerne vennek a kedveert sarga zokni helyett akar keket:D)

Szerintem a jo kapcsolat alapja a kommunikacio. Nekem is O a legjobb baratom (is).

Minden ami velem kapcsolatos az Ra is tartozik...neha meg a baratnoim gondjait is megbeszeljuk, altalaban vannak jo otletei:D

2010. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretnék vele mindent megbeszélni, sokszor túl sokat is locsi- fecsizek. Ő meg nem annyira beszédes, így nehéz.
2010. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!