Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti gyereketek alaptermészete...

A ti gyereketek alaptermészete, személyisége hasonlít a féltestvérééhez?

Figyelt kérdés

Hamarosan szülni fogok, és egyenesen rettegek attól, hogy a gyerekem alaptermészete ugyanolyan lesz, mint a férjem első házasságából származó fiáé.

Egyszerűen annyira ellenszenves a gyerek követelőzése, kapzsisága, énközpontúsága, hogy az leírhatatlan.

Pedig normális nevelést kap, ismerem az anyukáját, értelmes, normál értékrendű nő, nem kényezteti halálra a fiát. És mégis szörnyű természete van, eléggé emlékeztet anyósoméra.


Nagyon félek, hogy a születendő gyerekem is valami hasonló személyiséggel fog születni, amin nem segít a nevelés.


Mik a tapasztalataitok?



2015. febr. 5. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az én féltestvérem (pont az apa a közös), az én személységem női változata. Még a genetika is hasonló. Ugyanúgy szemüveges, szinte évre pontosan kezdte elhordani, mint én. Apa össze is szokta keverni a neveket, hiába férfi-lány.
2015. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tűz és víz a két fiam...az apa más, az anya (én:) a közös
2015. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, a féltesóm 8. Az apánk közös, az anyukánk más. :D

Mi az az alap dolgokban vagyunk hasonlóak (pl. ugyanúgy utáljuk a vaníliát).

A személyiségünk azonban tökéletesen más. Persze azt hozzá kell tenni, hogy őt nem nevelik, engem anyukám viszont nagyon jól nevelt.

Ne félj, nem lehetsz annyira szerencsétlen, hogy a családodban ketten is az anyósodra hasonlítanak... :D

2015. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gőgö$_Gúnár válasza:
Nekünk apánk a közös , vannak hasonlóságok de azért nem vagyunk egészen egyformák.
2015. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a mostoha anyukák mindig könyen elitélik az első gyereket föleg mikor jön a saját kis tronorökös...
2015. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!