Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért próbál magáról mindenki...

Miért próbál magáról mindenki jobb képet mutatni ismerkedéskor mint amilyen az ő alaptermészete vagy a tényleges véleményét leplezi? 20+/F

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 13:34
 1/5 Zakathol ***** válasza:
58%
Te tényleg ilyen hülye vagy?
2013. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyen kérdéseket...

Ha elsőre nem teszel jó benyomást akkor a kutyának nem fogsz kelleni! Így van ez ismerkedésnél, így van ez ha állásinterjúra megy az ember, ha ott nem tesz jó benyomást akkor már annyi neki.

Ismerkedésnél is ugyanez van. ha egy srác ismerkedik egy lánnyal akkor nyilván jobb benyomást kelt benne hogy a lány érdeklődjön iránta, aztán fokozatosan már mehet visszafelé, hogy akkor tényleg legyen olyan ahogy viselkedik a hétköznapokban, mert akkor a lányt már nem fogja érdekelni igazából mert addigra már bele fog szeretni. De nagyon nagyon kicsi az esélye annak hogy valaki úgy találja meg a párját hogy végig természetesen viselkedik vele.

2013. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ez egy olyan világ, ahol színészkedni lehet, és ha valaki célt akar érni, akkor nyilván mindent bevet, tudja, hogy ehhez a legelőnyösebb formáját, olykor álcát kell felhasználnia...ennyi...mindenki ezt csinálja, ki jobban, ki kevésbé...
2013. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A másodiknak igaza van.

Kíváncsiságból olyan embereknél, akiknél sejtettem, hogy én mégse akarom ezt túl komolyan, mert annyira nem tetszik, bejátszottam, hogy full őszintén, nyersen előadom azt, amilyen vagyok. Semmi szépítés, vagy hibák takargatása, pusztán csak, hogy mi fog történni?


Nem mondom, hogy hanyat homlok elmenekültek, de elég döbbenten néztek rám, hogy én ilyen őszinte vagyok.


Mindenki csak mondja, hogy add magad, de a valóságban az emberek elvárják, hogy szerepeket játssz, és ha nem a szerepednek megfelelően cselekszel, akkor teljesen összezavarodnak és nem tudnak/akarnak veled mitkezdeni.

2013. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. jól mondja! Mindenki elvára a szerepeket, nagyon érettnek kell lenni ahhoz, hogy valakit ez ne érdekeljen, és ne menjen bele, de szerintem ők is csak az életük bizonyos terein mellőzik ezt, pl barátok, párkapcsolat, család...Néha amúgy ha már unom, hogy valaki szerepet játszik, akkor leleplezem, felvázolom a valóságot, de legtöbbször nem is értik, hogy mi van, annyira ösztönösen nyomják..:D
2013. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!