Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha az udvarlómat az...

Gáz, ha az udvarlómat az apámhoz hasonlítom?

Figyelt kérdés

Bátyámnak említettem, hogy nagyon nem tetszik az egyik tulajdonsága az udvarolómnak, mert apámra emlékeztet. Ő meg úgy csattant fel, mintha szentségtörés lenne apámhoz hasonlítani.

De hát miért? Nyilván az apám volt a férfiminta az éltemben, meg a szüleink házassága. Csak onnan tudok meríteni, hogy milyen kapcsolatot szeretnék ill. nem szeretnék.


2015. febr. 6. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag sok nő ezt csinálja, az apját keresi a férfiban. Aztán akkor szívás, ha ezt tudat alatt teszi, és az idióta apjához hasonló idiótát keres magának. Pl. aki áldozattípus, és az apja uralkodott rajta, ilyet vonz be férfiban is.


Na, én teljesen más férfit akartam, mint az apám. Isten ments, hogy olyan legyen a férjem, mint ő!

2015. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az udvarlód tulajdonsagai = apád tulajdonsagai. Csernus videokat ha kikeresel pld a youtuben elmagyarazza szeppen az osszefuggeseket
2015. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenben hozzá hasonlítod az igen. Ha egy két tulajdonságot akkor nem.


Pár és baráti kapcsolatok kialakításakor a szülői viselkedési mintákhoz is hasonlítjuk az embereket, hisz a szocializálódás a családon belül kezdődik.


De az sem mindegy, hogy mi az ami zavar/nem tetszik benne.

2015. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tudat alatt is a lányok az apjukat keresik a pasijukban a fiúk az anyjukat a barátnőjükben, kivéve, ha előzőek elrettentő példaként szolgálnak.

szóval szerintem nem gáz.

2015. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!