Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinalja ezt az apám?

Miért csinalja ezt az apám?

Figyelt kérdés

Az apám állandóan le néz engem sosem ad nekem igazat

nemrég verekedtem a lépcső házunkba és ki jöt mert halotta a hangokat

és akivel verekedtem nem vert meg hanem utöt 1 pont az orromba és

elkezdtett vérezni de nálam ez szokásos mert vékonyak az orszálaiam vagy mi nah a lényeg h hanmegüti. vki egy kicsit akkor elkezd vérezni

és apám pont ki jött és latta h vérzik az orrom oda jöt gyorsan elküldte a gyereket és mikorra meg már be értünk a hazba olyat talat ki engem megvertek mikor nem mert a sraccnak akivel verekedtem fel volt dagadvamint két szeme és nekem semmi bajom sem volt csa a kezem fájt mert gondolom rosszul utottem vagy mert a fogába ütöttem nem tom de mind1 és ő azt talalta ki h nekem edzenem kell elkell menem bokszolni mert csak birkozni tudok de ez nem igaz nem vagyok 1 kics csicska gyerek h bárki megverjen de ezt nem hiszi e és azt mondja mindenkinek h meg ertek ... miért csinálja eztet? és. lenéz engem pedig a saját fia vagyok nem vagyok rossz ,nincsenek rossz jegyeim gépészmérnöknek tanulok egy kemény suliba. 16/F


2015. febr. 6. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Helyes írásért bocsi.
2015. febr. 6. 19:49
 2/3 anonim ***** válasza:
A szülők már csak ilyenek. Az én anyám is a másik csajnak adott igazat mikor megtépett egy semmiségért. Nekem se esett jól pláne h nm vagyoj verekedős de ez van. Törődj bele és kész...jobbat nem tudok 15/l
2015. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak a helyes irásoddal van baj. A fogalmazásod szörnyű. Nincs eleje , se vége. Úgy egybe fosod a mondatokat.
2015. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!