Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az apám?

Miért csinálja ezt az apám?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt és szerintem ő is engem, de mostanában nagyon furcsán viselkedik... Pár hete reggeli után ültünk a teraszon, jó hangulatban beszélgettünk, és egyszer csak odaszól nekem, hogy nem is tudja, kire hasonlítok, mert nem vagyok szép, sőt csúnya, csak ezt próbálom kompenzálni az öltözködésemmel. Az arcomra fagyott a mosoly, már csak kínosan nevettem, és a legrosszabb az volt, hogy senki sem védett meg. Pár nappal azután, a kocsiban utaztunk valahova, beszélgettünk, és a nővérem mondta, hogy ő egyszer szeretne bekerülni egy tehetségkutató műsorba (csak hülyéskedett). Erre apa megszólal: ugyan már, mit képzel, ekkora seggel, csípővel, és narancsbőrös combbal a nővérem helyébe nem hogy a TV-be, de még utcára sem menne... Folyamatosan beszólogat, neki soha semmi nem jó, csak az anyám... Régebben sosem csinált ilyet, de mostanában megváltozott... Pedig tudom, hogy szeret, és eddig azt hittem, hogy én vagyok kedvence, de a mostani viselkedése nem ezt mutatja...

2013. máj. 7. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezen viseli, hogy az ő cuki pici lányai felnőtt nők. Nem kell fennakadni rajta nagyon, de ha rosszul esik, azt nyugodtan megmondhatod neki.
2013. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az apáddal a dolgot. Jobb az elején tisztázni a dolgot. Kérdezd meg az apádat h mi történt vele, miért piszkál titeket! Vmi történt vele, munkahelyén vagy valahol.
2013. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem csak viccelődött? Férfiak tudnak elég hülye vicceket gyártani.
2013. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

klimax náluk is van :(

olyankor érthetetlen dolgokat csinálnak, próbáld megbeszélni vele!

2013. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!