Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az apám?

Miért csinálja ezt az apám?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bír úgy elmenni mellettem, hogy ne alázna le, egyfolytában kritizál, bármit is csinálok:( folyton azt mondja, hogy feleselek(eskü, hogy nem, de neki minden értelmes válasz, már az, túl szigorúan nevelték a nagyszüleim), meg hogy eltilt mindentől, pedig komolyan mondom, hogy nem csinálok semmit! Folyton nézz rám, azzal az utálattal izzó szemekkel. Beszól, hogy milyen ruhát hordok, azt mondja gyerekes vagyok...Komolyan úgy beszél velem(elnézést a kifejezésért), mint egy darab sz*rral! Ma is véletlenül megbotlottam, Ő meg rákezdte, hogy milyen kétballábas vagyok, meg milyen béna, hogy menni se tudok már, és ezt folytatta:( amikor a barátnőmnél vagyok, folyton hívogat, mert azt hiszi pasizom, meg ilyenek:( komolyan azt hiszi, hogy egy nagy büdös ribanc vagyok:( és ez még semmi, nem tudok már mit csinálni, egész nap sírógöcs kerülget, és lassan ez átterjed a kisöcsémre is:( nem bírom már, mit tegyek?(elnézést a hosszú szövegért, de muszáj kiadnom magamból:((()

(tudom ,ez nem hangzik túl durván, de már évek óta ez megy folyamatosan, mondhatni viccet űz belőlem, amióta kamasz lettem:()14/L


2012. márc. 8. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmel az apáddal, és anyud hol van ilyenkor?

Biztosan sok megalázást kapott az életében, amit rajtad vezet le.

Ne is figyelj rá, nevess egy jót rajta!Ha látja, hogy szomorit annál jobban csinálja!

2012. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Apud egy ilyen személy, viszont hol van akkor anyukád mikor ezt csinálja?

Anyu ilyen helyzetek többségében össze veszik apuval, hogy azért mert valami nem sikerül nem az én hibám.

Szerintem vagy megbeszéled vele, vagy pedig anyukádnak kéne leálítani

2012. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: köszönöm szépen, hogy írtál:) a szüleim elváltak, és apámmal élek, anyámmal csak hétvégén találkozom, mert nagyon messze él:( és jó lenne ha tudnék nevetni rajta, de nehéz:(

2. válaszoló: neked is köszönöm a választ:) mint írtam a szüleim elváltak, sajnos, így anyám se nagyonmn tud segíteni nekem:(

2012. márc. 8. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudsz esetleg anyukádhoz költözni? a leírtak alapján szerintem apukád is ezt akarja. :S
2012. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta apám és én meggyűlöltem.Próbálj anyukádhoz költözni,ha kell,szökj el,vagy beszélj egy ismerőssel,aki tud segíteni és intézzétek el,hogy átkerülj anyukádhoz.
2012. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bence_ ***** válasza:
94%

Csak így tudja kifejezni magát. Azt hiszi ez normális.

(lehet) Nem bántani akar, csak nevelni. Sajna ez így jön ki belőle:(

Iskolátokban van pszichológus? Vagy beszélj az osztályfőnököddel, olyan valakivel aki ismer titeket.

Hátha tud hatni apukádra.

2012. márc. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan érhette valamilyen sérelem, amit nem tudott megemészteni, és rajtad veri le. Csak sejteni tudom, hogy milyen lehet a te helyzeted, mert velem is hasonlóan bánt az apukám, de ez azért tényleg durva. Bármi is történik, mindig tudd, hogy nem te vagy a hibás. Apukád tehetetlen és még a saját érzéseivel sincs tisztában, amiről nem te tehetsz. Fel a fejjel, és szerintem is találjátok meg a módját, hogy elcuccolhass anyukádhoz vagy egy kedvesebb rokonhoz.
2012. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

először is elnézést, hogy későn írok, de nem volt erőm feljönni gépre:S

nos köszönm szépen, nagyon hasznos válaszokat adtok, ami a költözést illeti, nem tudnék(nem is engednék://)mert most végzek itt helyben a 8. osztályt, anyám, meg negyon messze él:S

majd megpróbálok valamit, most nem rég beszélgettünk erről az egészről, gondoltam megkockáztatom, nos meglepőe jól fogadta, mintha...........belegondolt volna:) azóta kicsit jobb a viszonyunk, remélem javulhat:)

2012. márc. 20. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!