Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkapkottam a dolgot? Ki...

Elkapkottam a dolgot? Ki lehet bírni 4 hónapot egymás nélkül? Volt már valaki így? Hogyan vészeltétek át a dolgot?

Figyelt kérdés

A párommal a keleti országrészben élünk,de nekem már hónapok óta nem volt munkám,de kaptam egy külföldi munkalehetőséget ami 4 hónapra szól,ha minden jól megy,akkor 1 hónapban 2 alkalommal tudunk találkozni.Mivel a munkanélküliség is már megviselte az amúgy jól működő kapcsolatunkat,így elválaltam a pénz miatt,ami zavar,hogy annyira nem vagyunk megszorulva,van egy hitelmentes lakásunk,autonk,van némi hitelünk,de az kb 20 ezer ft havonta,párom jól keres.Csak azért vállaltam be,hogy legyen munkám és nem is annyira a pénz miatt.3 éve élünk együtt,nagyon jól megvagyunk egymással.Tegnap elött amikor elindultam,nem gondoltam,hogy ennyire rossz lesz.Mintha egy darabot téptek volna ki belőlem,bőghetnékem volt,minden bajom volt.Ma fogok munkába állni és most sem érzem magam valami fényessen.Úgy érzem ott hagytam magára és bűntudatom van,és nagyon nehezzen viselem hiányát.Sokat gondolkodtam,hogy bevállaljam e,hiányzik már most a kis megszokott életünk,és ő is de nagyon.Hiányzik ő is,a kis lakásunk,a város ahol élünk és kis mindenapjaink.

Hogyan vészeljük át,nehéz időszakokban?Tudom 4 hónap nem a világ vége,de úgy érzem bűntudatom van,amiért ott hagytam egy kis időre.Jobb lesz ez,vagy a 4 hónap alatt végig így fogunk szenvedni?


2015. febr. 7. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggodj ki fogjatok birni, es ettol akar meg jobb lehet a kapcsolat... A tavolsag az igazan jokapcsolatot erositi.
2015. febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
mi két évet bírtunk ki,( börtönben volt a drágám ) ))
2015. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi 1 évig voltunk külön... Nem volt börtönben, sem máshol, csak nagyon sokat dolgoztunk mindketten, iszonyatosan feszített tempóban, és nem volt időnk a másikra :( Minket csak megerősített :)
2015. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodjál meg,ki fogjátok bírni! Mi 6 hónapo voltunk távol, és kibírtuk! Csak a munkádra koncentrálj, 4 hónap az rövid idő!
2015. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Ne aggódj, mindent ki lehet bírni ( a férjem 2 éve van börtönben, hidd el, ez sokkal rosszabb...).

Amúgy volt olyan, mikor én is elmentem dolgozni külföldre és csak havi egyszer jöhettem haza.

Pokol volt, élőhalottként jártam nélküle, de mi is szegények vagyunk, kellett a pénz, kibírtuk.

Ha van szeretet bármit kibír a kapcsolat, ha nincs, akkor pedig nem kár érte.

2015. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Szia ! Bevallom mosolyogva olvastalak :) . 4 hónap nem a világ , ha pedig egy hónapban 2x is tudtok találkozni , az irigylésre méltó ! Egy cipőben járunk , csak a méret más .. Az én parom is külföldön dolgozik , mar több mint 3 éve . Tudjuk miert vállaltuk ezt , bár nekünk hosszu távú céljaink vannak , nyár végén költözök és is utána . Új életet kezdünk :P ! Hidd el , hozza fogtok szokni ehhez az életformához , a külön töltött idő pedig elszalad . Egy jól működő kapcsolatban ennyi nem okoz kárt !!! Minden jót ! :)
2015. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

És az senkinek nem tűnik fel, hogy csak a maga nevében ír kérdező?

Neki hiányzik és neki van bűntudata, de miért is? Anyagilag jól magvannak, de a pasija mégis hagyja hogy kimenjen hónapokra. Bűntudata így maximum neki lehetne.

Meg ez is, hogy a munkanélküliség megviselte a kapcsolatot... hát szerintem nem csak az viselte meg. Kifejezetten jót tehet a távollét a kapcsolatotoknak!

2015. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
26%

Szia! Tudod van egy mondás: a távolság sosem szakít el két szívet egymástól ha igazán szeretik egymást.:)

Ahogy leírtad biztos vagyok benne hogy ki fogjátok bírni! Nem lesz semmi baj, koncetrálj a munkára és mondd meg neki mennyire hiányzik, mit érzel. Szorítok! :)

2015. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást mindenkitől!Nagyon nehéz,amikor összejöttünk,örültünk,hogy végre egymásra találtunk,olyan rossz most ilyen "kis" időre elvállni egymástól.Remélem átvészeljük valahogy a dolgot.
2015. febr. 7. 09:55
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. én miétrt is lettem így lepontozva? jaaa. hogy el mertem mondani a véleményemet és ez nem a többségi vélemény, én néha fáj az igazság, értem. persze ellenérvet senki nem ír :D akkor bocsi hogy segíteni akartam, szenvedjen csak a kedves kérdező :)
2015. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!