Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lehet bírni a 16...

Geobarbi kérdése:

Mennyire lehet bírni a 16 órás műszakokat többször egymás után? Kinek volt már ilyen munkaideje? Minden tapasztalat érdekel.

Figyelt kérdés
a munkakör kereskedelem, kiszolgálás, pakolás, takarítás, és minden, ami egy közértben szükséges.
2012. aug. 22. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy-két alkalommal kibírható, de huzamosabb ideig nem lehet bírni, mert ki fogsz készülni. Én pár éve egy gyárban dolgoztam, ahol éjszakai műszak után rögtön lenyomtam egy délelőttit is, mert kellett az ember nekik, ez ment 4 alkalommal egymás után, majd utána felmondtam, mert egyszerűen ennyit nem lehet bírni. Nem robot vagyok, aki folyamatosan megy.
2012. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyet inkább ne vállalj,nem egészséges!
2012. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semeddig, ha fizikailag bírod is, idegileg 1-2 hét alatt kicsinál, hogy nincs a munkán kívül életed.
2012. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igazából van egy nem túl vészes megoldás, 2 napig 16 óra, majd 2 nap szabad, megint 2 nap 16 óra, és megint 2 nap szabad. erről mit gondoltok?
2012. aug. 22. 19:06
 5/6 A kérdező kommentje:
még akkor is 240 órára jön ki egy hónap.
2012. aug. 22. 19:16
 6/6 acelsziv ***** válasza:
jó eséllyel úgy kikészít a két nap munka, hogy nem tudod kipihenni magad...
2013. ápr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!