Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél évig kilehet bírni a...

Fél évig kilehet bírni a párod nélkül? Kibírnád nélküle?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 07:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Én nem bírnám ki.De. Van aki bírja mert olyan lelkületű.
2014. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

És aki nem bírja ki az miben nyilvánul meg?

Nyilván egy szerelmes azt mondja hogy nem bírná ki, de ha muszáj akkor valahogy csak kibírja és nem hal bele szószerint, maximum fáj neki.


Tehát aki nem bírja tényleg az mit tesz? megcsalja? szakít vele?


Én most is azt mondom, inkább kibírok fél évet nélküle, minthogy a fent említetteket válasszam és egy egész életen át nem látnám.

2014. nov. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogy ki lehet bírni, nem halsz bele. Nyilván nem könnyű, de sokat nem tehetsz ellene.
2014. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
18%

Van aki ezért még fizetne is.

Fél év vakáció juhuuúúúúú:P

2014. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%

Ki lehet biztosan, de én nem tudom, hogy kibírnám e.


Azt kérdezted, hogy mit tenne aki nem bírná ki megcsalná? Meg nem csalnám, hanem szakítanék vele valószínűleg akár interneten is.


Nem voltam még ilyen helyzetben, azaz egyetemistaként mikor ERASMUS-sal külföldön voltam, akkor én nem bírtam ki, de nem is akartam kibírni.


Most a férjemmel nem tudom mi lenne, de szerencsére nem is merült fel ilyen helyzet.

2014. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
hát ha muszáj lenne igen...de remélem nem kell kibírnom soha...
2014. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Fél év nem a világ vége, ha mindkét fél elkötelezett, ki lehet bírni.
2014. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, többször voltunk hosszabb időre távol egymástól, leghosszabb idő másfél év volt. Termsézetesen hiányzott (na jó, kezdetben nem :D), de nem csaltam meg és kommunikálni lehet könnyen ma már akár minden nap.
2014. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

3-as nem kötekedés, csak kíváncsiság.


Neked elég a puszta kommunikáció?


Számomra az kevés. Szükségem van az ölelésre, arra, hogy mellette ébredjek fel, hogy vele éljem át a mindennapokat és nem úgy, hogy elmesélem neki, hanem úgy, hogy a része. Meg persze a szex is hiányozna, bár talán az a legkevésbé.

2014. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Megértem a te nézőpontodat is,hogy igen az ember vele ébredjen,együtt éljék át a minden napokat.De ha fél évet nem bír ki egy kapcsolat,akkor szerintem annyit is ér,még ha nehéz is az a fél év,de utána tietek a világ.Ha valaki nem bírja ki szex nélkül fél évig és félre kefél,akkor az elég gyenge jellem.Nem bántás hiszen én kérdeztem a véleményt,de az írásod alapján nekem az jön le,hogy te tuti félrekefélnél.
2014. nov. 18. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!