Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na és akkor most mit csináljak?

Na és akkor most mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, Édesanyámmal élek, és 2 tesómmal. Félévtől szüneteltetve lett a mostani évem, a majdnem 3 éves testvérem én nevelem, hiába van itt anyám, a kicsi bölcsis, anyám melózik, nagyobbik tesóm iskolás, apámmal nem tudom mivan, nincsenek rokonok már, és elszeretnék költözni, de nincs hova, és megyek elsejétől melózni, azt a pénz anyám elrakja szépen, ha meg nem adom oda kirak az utcára. Mit kéne tennem?

2015. febr. 10. 08:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%

Keress egy baratnot, akivel osszekoltozol, es megosztod az alberlet koltsegeit.

Anyadnak meg mond meg hogy ne neked szulje a gyerekeket... vagy fizessen babysittert.

2015. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
El tudnád magad tartani teljesen a fizetésedből, beleértve az albérletet és a többi kiadást is? Mert akkor költözz el. Ha nem megy, akkor otthon hozzá kell járulnod a költségekhez, mert elhiszem, hogy egyedül anyukád jövedelme kevés arra, hogy négyen megéljetek. Gondolom némi költőpénzed csak marad. Beszéld meg vele.
2015. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Bérelj ki egy szobát és cuccolj el.
2015. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Kulonben csak fenyeget, hogy kirak jelenleg o van rad szorulva, ezzel tart ott, mert felsz... allj a talpadra es ha biztos helyed van, koltozz!
2015. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, nem az zavar hogy adnom kell a fizumból, adok ez természetes, de neki mind kell, kap annyi fizut amiből meg lehet élni, sőt, de rendszeresen pénzeli a hétvégi párját.
2015. febr. 10. 08:32
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Elsejéig még sok idő van! Még el sem kezdtél dogozni, máris azon agyalsz, hogy édesanyád el fogja tenni a pénzedet? Beszélj vele erről! Milyen sulit szüneteltetsz?
2015. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
szakmát szüneteltetek.
2015. febr. 10. 08:35
 8/24 A kérdező kommentje:
amúgy igen, vannak ilyen szülők akik így kihasználják a gyereküket, és ettől szeretnék megszabdulni
2015. febr. 10. 08:36
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Korrekt egy "anyuka" penzeli a hetvegi parjat?? Ezen mit kell erteni? Van egy palija akit penzel? Es toled meg elszedi az egesz fizetest?
2015. febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
a kicsi édesapját igen. jön minden hétvégén, anyám meg ad neki, a párja fizet gyerektartást, de 2x annyi visz vissza, mert ugye nem laknak együtt.
2015. febr. 10. 08:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!