Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na és akkor most mit csináljak?

Na és akkor most mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, Édesanyámmal élek, és 2 tesómmal. Félévtől szüneteltetve lett a mostani évem, a majdnem 3 éves testvérem én nevelem, hiába van itt anyám, a kicsi bölcsis, anyám melózik, nagyobbik tesóm iskolás, apámmal nem tudom mivan, nincsenek rokonok már, és elszeretnék költözni, de nincs hova, és megyek elsejétől melózni, azt a pénz anyám elrakja szépen, ha meg nem adom oda kirak az utcára. Mit kéne tennem?

2015. febr. 10. 08:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nyáron napi 10 órát voltam kemény napszámba, napi 5 ezerért, az össz fizetésemből egy táskát kaptam
2015. febr. 10. 08:40
 12/24 Költőnő? ***** válasza:
94%
nincs min gondolkodni. Tipli.
2015. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
itt nincsenek albérletek, ha van is 3 havi kaukció és másnapra már van vevő is rá, havi ára meg 40-45ezer körül szokott lenni, ha meg elmegyek egy idegen helyre ahol semmit nem ismerek, akkor oda ugye idő kell mire lesz munka. Addig meg pénz nincs, olyan lehetetlen helyzet..
2015. febr. 10. 08:42
 14/24 anonim ***** válasza:
az a baj hogy csak szuneteltetve van a suli, Na most ha elmesz par honapig dolgozni, addig okes, de mi van ha nincs beveteled? Akkor egy alberletet mibol fizetsz?
2015. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
igen, ez így van. nem tudom mihez kezdjek már
2015. febr. 10. 08:44
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Még most volt félév, menj vissza a suliba! Anyukád az anyagi dolgait oldja meg ahogy tudja.
2015. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ha vissza mennék akkor ugyan ott tartanák ahol eddig, a kicsivel nagyon sokat vagyok, ha beteg, akkor én nem megyek iskolába, ha anyám maradna itthon akkor abba 2 rossz lenne, a munkájából repülhet, a kicsi meg enni-inni nem kapna. beszélni is tőlem tanult meg, járni én tanítottam. nagyon nehéz lesz majd itt hagyni, de miest megtudom oldani magamhoz költöztetem.
2015. febr. 10. 08:50
 18/24 A kérdező kommentje:
Azt se lehet mondai, hogy anyumnak nem volt ideje a kicsivel, ezért voltam én vele, de mikor a kicsivel lehetne, vagy csak szimplán besegíthetne a házimunkába akkor is inkább leül a gép elé
2015. febr. 10. 08:52
 19/24 Költőnő? ***** válasza:
barátok? családsegítő?
2015. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
a barátok ebben nem tudnának segíteni, nem költöznék oda hozzájuk,, hiszen az nem az ő házuk, hanem a szüleié, amúgy a családsegítő ebben mit tudna segíteni?
2015. febr. 10. 08:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!