Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na és akkor most mit csináljak?

Na és akkor most mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, Édesanyámmal élek, és 2 tesómmal. Félévtől szüneteltetve lett a mostani évem, a majdnem 3 éves testvérem én nevelem, hiába van itt anyám, a kicsi bölcsis, anyám melózik, nagyobbik tesóm iskolás, apámmal nem tudom mivan, nincsenek rokonok már, és elszeretnék költözni, de nincs hova, és megyek elsejétől melózni, azt a pénz anyám elrakja szépen, ha meg nem adom oda kirak az utcára. Mit kéne tennem?

2015. febr. 10. 08:21
1 2 3
 21/24 Költőnő? ***** válasza:

hát lehet h semmit, de bionyára tájékozottabbak a hasonló helyzetekben, mint mi. Lehet, h csak egy plusz kör lenne, de én megpróbálnám. Akár névtelenül egyelőre.

Barátok. Persze, h otthon laknak, de sztem nincs olyan jóérzésű szülő, aki egy ilyen helyzetben ne próbálna neked vmi módon segítő kezet nyújtani, ha van rá lehetőség.

2015. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Vagy a fizetesedbol tegyel felre egy kicsit...nem kell anyadnak mindenrol tudni, ha o igy all hozzad, a sulit nem hagynam, az a jovod! Ha most kimaradsz lehet kesobb meg ennyire sem lesz idod!

Maradj otthon egyenlore, anyaddal, es a sulit fejezd be, addig sporolj!

2015. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

nálunk pl lakott húgom barátnője, nem is egy...anyámmal meglehetett beszélni, még fizetni sem fizetett semmit...igaz ők 18 alatt voltak és iskola társak...

de szerintem te is valamelyik barátnődhöz tudsz költözni, adnál a fizetésedből valamennyit oda a szülőknek...

2015. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ne hagyd cserben a családodat!!!
2015. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!