Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Ennyit érnék a páromnak?

Figyelt kérdés
Párommal egy munkahelyen dolgozunk, de engem ma elküldtek. Erre a párom közölte, hogy ő nem fog engem tartani a három gyereke mellett és azonnal keressek munkát. Nagyon megbántót, hogy így nekem támadt. Ti, hogy reagálnátok a helyemben?
2015. febr. 17. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Munkát keresnék.
2015. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Munkát és új párt keresnék. ( a három gyerek nem a tied, igaz?)
2015. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha közösek a gyerekek, munkát keresnék, ha nem, akkor munkát és új párt...
2015. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Új pasit keresnék.
2015. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon együtt érző párod van. Ha már hónapok óta nem dolgoznál, és nem kapnál semmit, akkor is támogatnia kellene, és nem zsarolni. Lépj le tőle, amúgy sem jó parti egy 3 gyerekes fazon, főleg ha ekkora szemét.
2015. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jó fej. Nemhogy vigasztalna, és segítene munkát keresni. Mi lenne fordított esetben? Szerintem keress munkát, aztán amikor már van bevételed akkor lépj le. Gondolom a gyerekekhez nincs semmi közöd.
2015. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Azért ez igy elég egyoldalú!


Miért küldtek el? Mióta vagytok együtt? Gondolom a 3 gyerek nem a tiéd.


Amennyiben nem te tehetsz arról, hogy elküldtek, akkor nagyon meggondolnám, hogy az új munkahely mellett új párt is keressek magamnak.

De ha ez a sokadik munkahelyed ahonnan elküldenek, akkor elgondolkodnék, hogy nincs-e igaza a páromnak.

2015. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hol kapnék munkát semmilyen végzettséggel?! Kilátástalan az életem.
2015. febr. 17. 17:05
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

Sötét tahó. Ha a gyerekek nem közösek, szabadulj meg tőle mihamarabb. Kétműszakos ingyencselédnek "szerződtetett" a három gyereke mellé?! Társnak már nem vagy jó?!

Menjen a pokolba az ilyen.

2015. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Árufeltöltés, takarítás és közben tanfolyam.
2015. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!