Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a közvetlen környezetetekb...

Van a közvetlen környezetetekben, rokonságotokban hiperaktív gyerek? Hogyan lehet bánni vele, hogyan lehet elviselni hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írom, mert nem szülők válaszára vagyok kíváncsi. Az természetes, hogy a szülők szeretik elviselik a saját gyereküket, bármilyen nehéz is vele.


Inkább az érdekel, hogy akinek a rokonságában van hiperaktív gyerek, és nem tudja elkerülni a vele való találkozásokat, netán együtt is élnek, az hogy tudja tolerálni az állandó nyüzsgést, ordítást, hisztit, rohangálást, törést-zúzást, stb.



2015. febr. 18. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos egyre több az ilyen gyerek. Meg lehet tőlük őrülni. Ezt idővel kinövik, de sokan iskolás korban is minősíthetetlenül viselkednek. Pszichiáter ki tudja kezelni. Sok mozgásra, szabad levegőre van az ilyennek szüksége. Rendszeres életmódra. Az alattunk lakó 8 éves gyerek este 11h-kor is motorozik. Nincs, aki rászóljon. Régen kevés ilyenről hallottam. A pofon is segít.
2015. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
53%

Szégyen ami itt megy... :( Kedves 8-as! Teljes mértékben melletted állok, és bár a kérdező nem hiperaktiv gyerek szüleit kérdezte én az vagyok!!! Felháboritó hogy igy ismeretlenül is kiközösititek a BETEG gyerekeket!!! És még csodálkozom hogy miért akar már a saját gyerekem inkább világgá menni mint sem iskolába... Amilyen stilusban és ahogy beszélnek egyesek, nekik járna 2 nagy pofon!!! Az ADHD betegség, nem lehet belőle sem kinőni sem kigyógyulni, de vele együtt élni és bizonyos mértékig kezelni lehet!!

Amennyiben súlyos az állapot javaslom a Vadaskerti Kórház felkeresését Budapesten, még vidékről is fogadnak beteg gyerekeket, és ott találnak megoldást!

Nem kell elkönyvélni neveletlen hülyegyereknek az ilyen gyerkőcöket, még többet ártatok vele... Nagyon jól tudják látják hogy őket nem sokan szeretik, de ők akit szeretnek az önzetlenül óriási szeretettel teszik, még ha néha meg is bántják a másik felet!!!

Tessék engem is lehet lepontozni OKOSOK!!!!!

2015. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 8-as! Már a te válaszod miatt volt érdemes elolvasnom ezt a kérdést, erre így lepontoztak! DÖBBENET!

Sajnos ez a mai magyar valóság.....

2015. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!