Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismertek olyan nőt a környezet...

Ismertek olyan nőt a környezetetekben, vagy esetleg veletek fordult az elő, hogy megszakításos közösülésből gyermek lett? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt már olyan nő,aki menzesz mellett megszakításos közösüléssel volt együtt a párjával,nagyon óvatosak voltak,de az előváladéktól gyermek lett?

Őszintén érdekelne ez:)



2012. jún. 11. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen! De itt olvashatsz számtalan példát erre.
2012. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De konkrétan olyan példát itt sehol sem találtam,hogy tegyük fel a pasi tudja magát kontrollálni,és a nőnek még meg is volt,és így lett terhes,ezért érdekelne!
2012. jún. 11. 14:17
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Konkrét ilyet nem tudok, de az én esetemben:

-megszakitásos módszer félresikerülése(picitkésőn szállt ki kevés anyag jutott be)+ hüvelytabletta+ 6 óra múlva esményutáni, és mégis baba lett :)


Mostmár nem bánjuk, de akkor úgy éreztük, hogy nem igazságos, hisz minden tőlünk teletőt megtettünk a terhesség megelőzése érdekében.

2012. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én nem rég kísértem el a barátnőmet nödokihoz,teljesen be van pánikolva a szentem,de a doki is azt mondta neki,hogy ha megvan épp a menzije,ráadásul biztosra veszik a párjukkal,hogy nem volt baki,akkor nem kell neki 72 órást beszednie.....próbálok informálódni,és megnyugtatni őt :)

Hiába mondtam neki,hogy voltam már ilyen helyzetben,ráadásul nekem meg sem volt,és semmi nem lett belőle...

2012. jún. 11. 14:23
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Mindkettőre tudok példát mondani. Bár, h ki mennyire volt óvatos, azt nem tudom.

Barátnőm, az anyukája állítása szerint menszesz közepén fogant. De nem tudom, h "védekeztek" e.

Az említett barátnőm nővérének pedig úgy csusszant be a 3.baba, h közvetlenül menszesz után, megszakítással védekeztek!

Sőt, olyan példát is tudok, h óvszerrel védekeztek, tuti jól, és látszólag teljesen sértetlen is volt a gumi, de mégis beszökött egy kisfickó! Ez a családomban történt.


(Amúgy szerintem a megszakítást nem lehet védekezésnek nevezni! És azt se tartom okos dolognak, ha valaki ugyan óvszerrel védekezik, de az elején mégis történik gumi nélküli behatolás!

A kisördög nem alszik, mint ahogy az életképes spermák se!)

2012. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez végül is nem védekezés.....de például tök érdekesnek tartom,hogy itt az oldalon is rengeteg nő írja,hogy neki ez bevált,láttam olyat is,hogy alaki 7éve így "védekezik" ....és láttam az ellentettjét,hogy valakinek egyből gyermek lett belőle.
2012. jún. 11. 14:28
 7/14 A kérdező kommentje:

A másik amit nem értek,hogy hol azt olvasom,az előváladékban nem lehet alapesetben sperma,hol azt,hogy de bizony lehet....

Azért véleményem szerint elég ritka dolog ez az eset,hogy menzesz alatt,szigorú kontroll mellett valakinek egyből gyermeke legyen....persze előfordulása,mint ahogy írtad is.

2012. jún. 11. 14:30
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Te jó ég! Milyen orvos az, aki azt mondja, h ne vegyen be gyógyszert?! Szerintem sürgősen keressetek egy másik nőgyógyászt! Megvizsgálta egyáltalán a barátnődet? Mikor történt a "baleset"? És ha elárulod, mennyi idősek vagytok?
2012. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: olyan doktor,hogy a városunk egyik legjobbja....nah most az miért baj,ha a doki menzesz alatti megszakításos után,amikor a két fél biztos benne,hogy nem volt baki,nem javasol 72est,mert mondjuk szétcseszi a nő hormonháztartását?

A doktor is annyira kevés esélyt lát így rá,hogy nem javasolta....

2012. jún. 11. 14:36
 10/14 A kérdező kommentje:
A barátnőm csak tanácsot kért tőle,ezért konkrét vizsgálat nem voltam,mivel a csaj még mindig a menzi alatt van....de ha nagyon szükség lett volna rá,a tapasztalt orvos csak felfekteti arra az asztalra szerintem...
2012. jún. 11. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!