Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál, ha kiderülne,...

Haragudnál, ha kiderülne, hogy a párod elhallgatta előled, hogy "megfenyegette" az exed?

Figyelt kérdés

Az exem egy igazi vadállat, sokszor bántott míg együtt voltunk. Nagy küzdelem volt kiszabadulni abból a kapcsolatból.

Fél évig egyedül voltam, majd lett valakim.

Az exem látott minket (közel lakik hozzám és neki is van valakije), és amikor csak tehette leskelődött utánunk.

Kutyasétáltatás közben mindig a lépcsőházunk előtt ment el. Reggel is, este is. (Tudta nagyjából mikor megyek le, és ő is úgy időzítette a sétát)

A párom megunta, és amikor az utcán meglátta megállította.(Ez kb 1 hete történt) Először "meghunyászkodott" előtte, hogy az exemet zavarja e, hogy mi együtt vagyunk. Majd közölte, hogy fejezze be a leskelődést, mert bajok lesznek. (Kb egy hónapja abbamaradt a leskelődés)

Persze erről én nem tudtam.

Szerencsére nem szállt rám újra az ex, de haragszom a páromra.

Az exem egy vadállat, mi lett volna ha a sötétben megtámad, mikor egyedül vagyok?


2015. febr. 25. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, inkább köszönnéd meg neki, hogy kiállt érted.
2015. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megköszönném, hogy van, akire számíthatok és van, akinek számítok annyira, hogy egy agresszív emberrel is képes lenne konfrontálódni, hogy megvédjen.
2015. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én lezártam a kapcsolatot az exemmel. Mikor megtudta hogy van valakim, nyilván féltékeny lett, de nem zaklatott telefonon, a leskelődéssel meg nem törődtem.


Örültem hogy egy hónapja nem tudok róla semmit.

Nem azt érzem hogy kiállt mellettem. Nem kértem rá.

2015. febr. 25. 16:43
 4/16 kittycat180 válasza:
100%
Szerintem ponthogy a barátod miatt kellett volna aggódnod amikor KÉRÉS NÉLKÜL kiállt érted. Miért kell rá haragudni? Ne már. Cselekedett. És ráadásul jól. Nem értem miért kéne haragudnod....
2015. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Még mindig nem szabadultál ki teljesen az előző kapcsolatodból. A párod csak azt tette, amit minden normális pasi tenne ilyen helyzetben. Amit az exed csinál, az a nem normális.
2015. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy felmerülne benned, jé, nem egy töketlen gyávával vagyo kegyütt, hanem egy férfival aki kiáll értem, nem kell a szájába rágni és mellette biztonságban érezhetem magam. De nem... Cseszd csak le érte, tényleg.
2015. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mielőtt nekem estek, azért hozzáteszem, hogy nem üvöltöttem le a párom haját. :)

Csak elmondtam neki hogy nem örülök ennek a döntésének, illetve annak sem hogy nem mondta el.

2015. febr. 25. 16:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Te most igazából kiért aggódsz? Az összetört lelkű exedért? Saját magadért? Mert úgy látom, a jelenlegi partneredért egyáltalán nem. Gondolom az ő fejében is megfordult, hogy egy nap nem csak leskelődni fog utánad, hanem elkap a sötét sarkon és megerőszakol, hiszen egy vadállat, nem? Ha ilyen indulatok lettek volna az exben, a tettével csak magára vonja a haragját. Ő ezt vállalta át helyetted. Nem megverte, és még csak nem is fenyegette. Tájékoztatta arról, hogy amit tesz, az zaklatásnak minősül, ami büntetendő. Kevés ember áll oda egy vadember elé, hogy észérvekkel leállítsa. Én azért haragudnék, mert saját magát bajba sodorhatta volna helyettem, de úgy látszik téged nem zavarna, ha más vinné el a balhét a te hibádért, amiért egy vadállattal randiztál.
2015. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nyilván magamért és a páromért is aggódom.

Az ex le van ejtve.

2015. febr. 25. 16:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz,hogy mindenki lehurrog .Örülj,hogy egy ilyen rendes tökös pasid van,aki megvéd .
2015. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!