Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál, ha kiderülne,...

Haragudnál, ha kiderülne, hogy a párod elhallgatta előled, hogy "megfenyegette" az exed?

Figyelt kérdés

Az exem egy igazi vadállat, sokszor bántott míg együtt voltunk. Nagy küzdelem volt kiszabadulni abból a kapcsolatból.

Fél évig egyedül voltam, majd lett valakim.

Az exem látott minket (közel lakik hozzám és neki is van valakije), és amikor csak tehette leskelődött utánunk.

Kutyasétáltatás közben mindig a lépcsőházunk előtt ment el. Reggel is, este is. (Tudta nagyjából mikor megyek le, és ő is úgy időzítette a sétát)

A párom megunta, és amikor az utcán meglátta megállította.(Ez kb 1 hete történt) Először "meghunyászkodott" előtte, hogy az exemet zavarja e, hogy mi együtt vagyunk. Majd közölte, hogy fejezze be a leskelődést, mert bajok lesznek. (Kb egy hónapja abbamaradt a leskelődés)

Persze erről én nem tudtam.

Szerencsére nem szállt rám újra az ex, de haragszom a páromra.

Az exem egy vadállat, mi lett volna ha a sötétben megtámad, mikor egyedül vagyok?


2015. febr. 25. 16:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Boldog lennék ha nekem ilyen párom lenne.
2015. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki. Legalább az ex is felfogta, hogy nem zaklathat következmények nélkül.
2015. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is örülj neki!

Ezeket csak az mondatja veled, hogy még mindig félsz az exedtől. De hidd el, ha nem állítja le a párod, nem áll le a leskelődésnél...

2015. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudtad ezt meg? Csak nem az ex-től?

Örülj, hogy ilyen párod van. Mit kellett volna mondjon? Férfi módra elintézte, és jól tette!

2015. febr. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A párom mondta el, ittasan.
2015. márc. 4. 18:24
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az en parom meg is verte az exet amikor szemetkedett, hogy a pofajan meg 2 honap mulva is rajta voltak a nyomok.

Orultem neki tudtam hogy meg fog vedeni mindig, jobban tenned ha te is orulnel neki.

2015. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!