Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova vigyem a feleségemet a...

Hova vigyem a feleségemet a hétvégén?

Figyelt kérdés

Jövő héten a feleségemmel és a kislányommal fogunk közösen programokat csinálni, de ezen a hétvégén a feleségemnek akarok egy romantikus hétvégét, hogy ő is kipihenje magát.

Azt szeretném, ha érezné ,hogy nem csak anyaként nézek rá, hanem nőként is.


2011. aug. 19. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mennyi a rászánt összeg?


ha kevés,akkor pokróc,szendvicsek,tópart,piknik...


ha kicsit több, szallas.hu last minute szállásfoglalás,szálloda,wellnes,kényeztetés

2011. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csillagvizsgáló, esetleg utána, vagy előtte egy vacsora gyertyafénnyel, egy szál rózsával.
2011. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A hétvégét úgy érted,h egész hétvégére vagy egy napra?

És merrefelé gondolod?

2011. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egész hétvégére, és itt Budapest és környékén.
2011. aug. 19. 09:50
 5/15 anonim válasza:

hotel peklo...szerintem vidd el oda.

Én mindig is szerettem volna eljutni oda...

2011. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mi jövőhéten megyünk Esztergomba, egy wellness hotelbe, hétvégére. Szerintem elég romantikus:)
2011. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy wellnes hetvegenek biztos orulne. :)
2011. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyon jó helyzetben vagy!Dunakanyar:)))

Hajókirándulás pl.Zebegényig,aztán ott elbújni valami pici fogadóban.Az annyira romantikus:)))

Ha én kettesben szeretnék lenni a férjemmel,tuti nem wellnessbe vágynék,inkább olyanra,ahol csak mi vagyunk,nem fröcskölő,hangoskodó gyerekek.

2011. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Budapest környékén?

Herceghalom Abacus busines wellnes szálloda, igaz 4 csillagos, lehet hogy nem lesz hely, nem tudom, én itt lakok, attól függ mennyit szeretnél költeni, itt egy link:

[link]

Lehet hogy drága, de azért kukkants rá:D

2011. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Megelőztek.Én is az Abacust ajánlottam volna.Múlt hétvégén voltam ott a párommal,3nap 2éj,vmi mesés.Isteni a kaja,gyönyörű a szoba meg minden és a személyzet is nagyon ott van.Mi a szülinapi akciós csomagot választottuk,nem bántuk meg,tuti fogunk még menni.
2011. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!