Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszokott a cigiről, nem én...

Csicsike78 kérdése:

Leszokott a cigiről, nem én kértem.2hónapja elárulta:összevesztünk, cigizett. OK, az ő élete, +köszöntem az őszinteségét.2hónapja újra nem cigizik.40x mondtam, nem baj, de ne hazudjon! 3napja lebukott, esténként cigizik a haverjaival. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk távkapcsolatban, bízhatok-e benne, ha hónapok óta a szemembe hazudik. Pedig az ezelőtti esetnek sem voltak következményei. Távkapcsolatban élünk, csak hétvégenként találkozunk, de tavasszal akartunk összeköltözni. Mindketten 33 év körüliek vagyunk. Azt mondta nem akart gyengének látszani, és félt a következményektől, és nagyon szeret, nagyon megbánta. Szerintem másban nem hazudott, és az a legérdekesebb, pont ő hangoztatja mindig, mennyire fontos, hogy az emberek ne nézzék egymást hülyének, erre hónapok óta belehazudik a szemembe. Időt kértem most tőle. Szerintetek mi a helyes döntés?
2011. szept. 7. 12:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
nem olyan könnyű leszokni a bagóról. tapasztalat.
2011. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Hát, a fene se tudja. Tény, hogy nem kellett volna hazudnia, és elhiszem, h rosszul érintett. Kicsit képmutatás szagú a dolog. Ő hangoztatja, h fontos az őszinteség, mégis huzamos ideig hazudik.

Téged zavar, h dohányzik?

2011. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Mivel már úgy ismerkedtünk meg, hogy dohányzott tolerálom neki, de egyébként nem bírom még a füstöt sem.

Csak nem értem miért hazudott hónapokig, hiszen volt hogy mondta hogy dohányzott, és pont hogy hálás voltam az őszinteségéért?

ha már egy ilyen következmény nélküli dologban nem őszinte, várhatok-e őszinteséget, rázós helyzetben?

2011. szept. 7. 12:25
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
nem bántásbol mondom és magambol indulok ki de 33 évesen ha ez az egyetlen hibája h azt mondja h leszokott gyakorlatilag a kedvedért szerintem(ha nem is mondja és te se mondtad h tegye de valamelyest rossz szemmel néztél rá ezért akkor hidd el miattad probál) de ha ennyi az össz hibája szerintem nincs értelme ezen felhuzni magad. persze ne mond h rendbe semmi gond szidd le rendesen de ennyi idősen szerintem (én) ezért nem küldeném el ha amugy minden ok
2011. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Argloss ***** válasza:
90%

Ha esetleg majd összeköltöztök, akkor lesznek majd tulajdonságaid, amik zavarni fogják. Teszem azt nem szól, hogy ne bántson meg. Egy idő után viszont az ilyen dolgok szokták a kapcsolatok végét jelenteni, hogy már nem akar tovább kegyesen hazudozni. Az őszinteség és a megbeszélés hiánya egy kapcsolat végzete szerintem... Nem időt kell kérni, meg szakítani, hanem rendesen megbeszélni mindent. Ha meg nem megy, akkor az egyik fél vagy tűr, vagy abbahagyjátok...

Neked is ugyanúgy el kellene mondanod neki, hogy nem a cigizés zavar, hanem az, hogy nem mond el ilyen dolgokat... Ha te nem beszélsz vele rendesen, akkor miért várod ezt el fordítva?

2011. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az őszinteség a legfontosabb, de ugyanakkor elég nehéz dolga van annak aki le akar szokni. Az orvosok szerint a nikotin erősebb függőséget tud kiváltani mint a heroin. Amúgy szerintem neked akar ezzel kedveskedni és mivel nehéz letennie ezért csúsznak be apróbb füllentések.
2011. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%
Jajj kit érdekel, hogy cigizik vagy nem? Jézus, hány éves vagy, hogy ilyeneken fennakadsz?
2011. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%

Az en mara mae ferjemmel ugy kezdodott a dolig, hogy eleinte kb 2 honapot tavkapcsolatban toltottunk, de amikor csak tudtam meg 7koznap is feljartam hozza. mikor ottvoltam sosem cigizett, mert 1.)nem akart budos lenni, 2.)tudta h nem szeretem. de azert nem veszesen nem szerettem, csak az elso talinal erdeklodott h h allok a cigivel. mondtam h sosem cigiztem es ertelmet sem latom. ennyi. szval kb 2 napra ra kozolte (ugye interneten), hogy dragam ugy dontottem matol leteszem a cigit Miattad!!!(13 evig dohanyzott. azota eltelt 7 honap es a felesege vagyok+ jon a kisbebink. Igy azt mondom nem tul jo h mar most hazudik...

19/nő; 16 hetes kismami egy tokeletes ferjjel :)

2011. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Pont nem az érdekel,hogy dohányzik-e vagy sem, hanem az, hogy nem hazudik, pedig ha bevallja, akkor sincs semmi gond.És ezt ő is tudta, mert már volt erre példa.


Sosem mondtam, hogy ne dohányozzon, de nagyon sokszor kértem, hogy legyen őszinte!

A dohányzás nem gond, de a hazugság igen!

Szeri

2011. szept. 7. 12:34
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Igy van. hazudott. ez gáz...
2011. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!