Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek normális ez...

Mi a véleményetek normális ez egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több éve élünk együtt élettársammal,- én vagyok a férfi - kezdet kezdetén 5-6 éve, amikor megismerkedtünk utalt arra, hogy nem ilyen embert képzelt el magának. Több esetben már említettem neki, hogy "tudom nem ilyet kerestél, de ez van". Ilyenkor csak hallgat, nem szól semmit. Szerintetek csak kényszerből van velem? Nektek milyen érzés lenne, ha valóban így van ilyen emberrel élni?

2015. febr. 27. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan mivel van baja?
2015. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azzal van baj, hogy nem szól semmit. Nekem ez azt váltja ki, hogy igazán nem fogadott el és ez bennem rossz érzést vált ki.
2015. febr. 27. 10:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is kényszerből, de megszokásból van veled. Azért hallgat, mert hazudni nem akar, de valószínűleg nem te vagy az ideálja.
2015. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De hát csak sejted, hogy mit nem szeret benned, sok év után nem hiszem el, hogy nem!
2015. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es! Én is ezt gondolom, de néhány napja is csak hallgatott, nem szólt semmit. Az Ő helyében inkább lódítanák, ne bántsam meg vele a másikat.
2015. febr. 27. 10:30
 6/14 anonim válasza:
100%
én meg a helyedben inkább pattannék, mi értelme egy ilyen kapcsolatnak??
2015. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vele kéne erről beszélned, mert mi nyilván nem tudunk erre válaszolni. Egyszerűen mondd el mit éreztél akkor abban a helyzetben, és hogy szeretnél beszélni vele erről. Talán azért nem tetted meg eddig, mert félsz attól amit szerinted hallani fogsz. Ez érthető, de ettől semmi sem fog megoldódni.
2015. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy mi a valós helyzet. Ha a kapcsolatban nem érzed jól magad, akkor nem érdemes folytatni.
2015. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Hát ne haragudj, de ha nekem a párom ilyenekkel jönne, hogy "tudom nem ilyet képzeltél, de ez van" akkor nem lenne a párom. Mert NEM, semmiképp nem olyan ember kell mellém, aki velem akarja a nem létező önbizalmát megalapozni. Aki mellettem van legyen egészséges lelkű, nem a terapeutája vagyok.
2015. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Te is tudod, h ez nem normális. Minek kérdezed?


Nyilván jobb vagy neki mint a semmi, fél, h nem találna mást vagy ilyesmi. Ha neked oké, h ló helyett szamár vagy, akkor hajrá.


De megkérdezted, h milyen értelemben nem ilyen párt képzelt el?

2015. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!