Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek normális ez...

Mi a véleményetek normális ez egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több éve élünk együtt élettársammal,- én vagyok a férfi - kezdet kezdetén 5-6 éve, amikor megismerkedtünk utalt arra, hogy nem ilyen embert képzelt el magának. Több esetben már említettem neki, hogy "tudom nem ilyet kerestél, de ez van". Ilyenkor csak hallgat, nem szól semmit. Szerintetek csak kényszerből van velem? Nektek milyen érzés lenne, ha valóban így van ilyen emberrel élni?

2015. febr. 27. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

A probléma ott kezdődik, hogy a minimálisan elvárható őszitneség és nyíltság hiányzik részéről.

Az, hogy több éve (ami gondolom, legalább hármat jelent) képtelenek voltatok leülni, és megbeszélni ezeket a csöppet sem elhanyagolható dolgokat, arra enged következtetni, hogy alapvető problémák vannak a kapcsolatotokban.

Nem feltétlen csak megszokásból van veled. Önmagában az sem baj, ha nem pont olyan vagy, mint az "ideálja". (Én is tök más vagyok, mint barátnőm ideálja, meg azért ő sem 100%-ig olyan, mint akit eredetileg elképzeltem magamnak, de ettől még szeretjük egymást, és sem ő nem cserélne le engem egy "megfelelőbbre", sem én őt. Nem megszokásból vagy félelemből, hanem mert szeretjük egymást, olyannak, amilyen.)

Az viszont baj, hogy nem őszinte veled.

2015. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem boldog veled, te is tudod, érzed. De miért nem vetsz véget neki ha ő nem teszi, minek egymás idejét feleslegesen rabolni? Neked sem jó ez, te sem tudsz így boldog, elégedett lenni. Egyszerűen nem ti vagytok egymásnak a nagy Ő, ezt el kellene fogadnotok, és belátni mindkettőtöknek. Vagy annyira féltek az egyedülléttől, hogy úgy gondoljátok annál ez is jobb?
2015. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Na haragudj de ez annyira megalázó, hogy beéri veled. Másnak meg te lennél a tökéletes. És te hogy érzel iránta? Ha talál jobbat, lelép.
2015. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
nem elégít ki a kapcsolatod semmilyen téren , mégis mit akarsz még vele megbeszélni? ha 4 év alatt nem változott az érzései feléd akkor már nem is fog. Mindenesetre beszéljétek meg ! Olyan kapcsolat amiben csak elviselik egymást a felek nem sok jót várhatsz .
2015. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!