Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak semmi nem jó, bármit...

Páromnak semmi nem jó, bármit teszek! Nem tudom meddig tartható ez? Folyton elégedetlen, semmivel nem tudok a kedvébe járni.

Figyelt kérdés

Nem tudok példát mondani,szinte mindenre igaz,feszűlt velem,semmi nem jó amit csinálok.Elege van belőllem érzem,szerintem elakar hagyni.Olyan érzésem van.Bármi amit teszek,mindenhol falakba ütközök vele kapcsolatban.Semmi nem jó amit csinálok.Azt ne mondjátok,hogy beszéljek vele,mert egyfolytában azt teszem és próbálok kommunikálni.Mi tehetnék?


33/F


2015. febr. 27. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Tartsatok szünetet... költözzetek külön!
2015. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Előzd meg, hagyd el te. Amiket felsoroltál, ez már ok lehet rá és legalább az önbecsülésed megmarad.
2015. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

2-esnél a pont - menj el te - 2 eset van:

lapos kúszásban jön utánad,

vagy rájöttök, ez így nem mehet tovább és vége

Mindkettő jobb, mint házsártos nő mellett lenni.

2015. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Azért, mert egy nőnek nem ilyen nyafogós pasi kell, hanem férfi. Ennyire egyszerű.
2015. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
És mi van akkor, ha objektíve tényleg nem jó semmi, amit csinálsz? Volt olyan pasim, aki egyszerűen olyan bénácska volt, hogy az eszem megállt. Ezért lett ex...
2015. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Másokkal milyen? Nem lehet, hogy személyes gondja van?
2015. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

(megjöttek a vérmes nők,a te vagyahülyézők).


Az nem jó eleve, ha valaki mindenbe beleugat, mindig ítélkezik, mindent kontrollál így lehetetlen együtt élni. Akkor már inkább a magány.


Robinson boldog volt!

2015. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hogyan viszonyulsz hozzá? Mennyire fontos ő neked?
2015. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es, nyugodtan írd meg, hogy ki a vérmes. Ha már valakiről mondasz valamit, akkor ne általánosságban tedd, hanem címezd is valakinek.


Én speckó nem hülyéztem le, hanem egy kérdést tettem fel. 50% az esély arra, hogy megkergült a zasszony. De 50% az esély arra is, hogy tényleg béna a kérdező.

2015. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, attól függ, ha a párod kéri pl. zuhanyzásnál a fogkefét, mert megmosná a fogát, és Te nem raksz rá fogkrémet, pedig a fogkefe mellett van, akkor lehet, hogy én is feszült lennék...


meg ilyen apróságok, nem teszel meg alap dolgokat, pl. nem pakolod el a joghurtos dobozt magad után...


Vagy veszel a párodnak virágot, de bent marad az autóban, így a hölgyemény sohase kapja meg...


vagy a szemetet elfelejted kidobni az autóból és 2 napig ott rohad...


veszel neki édességet, de elfelejted, hogy nem szereti a mogyorósat...


Legyen egy kicsi saját akaratod, gondolatod is ezekben a dolgokban...Hidd el, ha fogkefét kér és teszel rá fogkrémet is, akkor értékelni fogja, hogy figyelmes vagy! :)

2015. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!